رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۱ شوال ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 25 June
 • به گزارش عصرساري، به نقل از فاکس نیوز، تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین بامداد فردا (چهارشنبه) باید در ادامه‌ دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آمریکای جنوبی برابر بولیوی به میدان برود. در آستانه این بازی حساس، فیفا لیونل مسی را به دلیل توهین به داور مسابقه در بازی قبل آلبی سلسته با شیلی […]

  به گزارش عصرساري،

  به نقل از فاکس نیوز، تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین بامداد فردا (چهارشنبه) باید در ادامه‌ دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آمریکای جنوبی برابر بولیوی به میدان برود.

  در آستانه این بازی حساس، فیفا لیونل مسی را به دلیل توهین به داور مسابقه در بازی قبل آلبی سلسته با شیلی چهار جلسه از همراهی تیمش محروم کرد.

  مسی در بازی قبل در حالی که تک گل تیمش را از روی نقطه پنالتی‌ به ثمر رساند، به داور مسابقه بعد از پایان بازی توهین کرد که این اتفاق از چشم ناظران فیفا دور نماند و به همین خاطر، لیونل مسی با این محرومیت سنگین مواجه شد.

  آرژانتین با برتری در بازی قبل برابر شیلی اکنون در رده سوم منطقه آمریکای جنوبی قرار دارد و بازی با بولیوی از اهمیت بالایی برای آنها برخوردار است، چرا که در صورتی که تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین نتواند پیروز این بازی شود، کار رفتنش به جام جهانی گره خواهد خورد.

  فرادید

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار