امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۹:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آزمون سخت لیپی و چین در مقابل ایران

به گزارش عصرساري، فارستیم‌ملی فوتبال کشورمان فردا(سه‌شنبه) در دیداری حساس در تهران میزبان چین در بازی برگشت مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است تا به بردهای پیاپی خود ادامه دهند و شکست ناپذیری خود را تثبیت کند. سایت scmp چین درباره این بازی نوشت: مارچلو لیپی و چین سخت‌ترین رویارویی برای راه یابی […]

به گزارش عصرساري،

فارستیم‌ملی فوتبال کشورمان فردا(سه‌شنبه) در دیداری حساس در تهران میزبان چین در بازی برگشت مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است تا به بردهای پیاپی خود ادامه دهند و شکست ناپذیری خود را تثبیت کند.

سایت scmp چین درباره این بازی نوشت: مارچلو لیپی و چین سخت‌ترین رویارویی برای راه یابی به روسیه مقابل ایران را دارند. در صورتیکه لیپی و چین شانس صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را داشته باشد باید از سخت‌ترین آزمون فوتبال آسیا عبور کنند. این آزمون سخت بازی مقابل ایران در حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر در تهران است.

بعد از گذشت ۶ بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی ایران با ۴ امتیاز اختلاف در صدر گروه اول قرار دارد ولی مهمتر این است که ایران در طول ۵۴۰ دقیقه بازی هیچ گلی را دریافت نکرده است و توانسته دروازه خود را بسته نگه دارد. ایران اکنون با چین ۹ امتیاز اختلاف دارد زیرا چین با ۵ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد. شاگردان کی‌روش برای راه پیدا کردن به جام جهانی تنها به ۲ برد پیاپی نیاز دارند تا صعودشان قطعی شود.

بلاغ
ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار