رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
 • السبت ۸ ذو القعدة ۱۴۳۹
 • 2018 Saturday 21 July
 • عضو شورای شهر ساری با اشاره به اهميت صنعت گردشگری و نقش آن در جذب سرمايه و بهبود اقتصاد ساری، اظهار کرد: نيت و هدف نهايی ما محور قرار دادن گردشگری در بحث توسعه است و می‌دانيد هر چه عمران و زيباسازی يک شهر بهتر شود جذب گردشگر به عنوان يک سرمايه بزرگ آسان‌تر است.

  فیض‌الله نفجم در گفت‌وگو با عصرساري با بیان اینکه در حوزه احداث مکان‌های ورزشی ساری اتفاقات خوبی افتاده است، گفت: سالن ورزش ساحلی در جاده فرح‌آباد توسط شورای شهر و شهرداری ساخته و به‌زودی بهره‌برداری می‌شود.

   وی با تاکید بر اهمیت ورزش بانوان، اظهار کرد: بوستان مادر جزو دومين پارک‌هایی است که در كشور با يک مكانيزم كامل ساخته می‌شود و بانوان می‌توانند در آن يک شرايط ايده‌آل داشته باشند.

  عضو شورای شهر ساری در تشریح پروژه پارک بانوان، بیان کرد:  احداث مركز خريد و سالن آمفی تئاتر در اين پارک  از امتیازات آن است که به اميد خدا تا قبل از انتخابات شورا به بهره‌برداری می‌رسد.

   نفجم با اشاره به خدمات تیم مدیریت شهری مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: مبالغ زيادی به‌منظور كاهش ترافيک، آسفالت معابر شهر، توسعه فضای سبز شهری، رونق توريسم شهری و خصوصا پروژه هدايت آب‌های سطحی در شهر ساری هزينه شد.

  وی با اشاره به اهميت صنعت گردشگری و نقش آن در جذب سرمايه و بهبود اقتصاد ساری، اظهار کرد: نيت و هدف نهايی ما محور قرار دادن گردشگری در بحث توسعه است و می‌دانيد هر چه عمران و زيباسازی يک شهر بهتر شود جذب گردشگر به عنوان يک سرمايه بزرگ آسان‌تر است.

  عضو شورای شهر ساری با تاکید بر اجرای با سرعت فاز دوم پروژه بوستان ملل، اذعان کرد: تمام سعی ما اين است كه با تجهيز اين فاز به امكانات تفريحی و خدماتی قابليت گردشگر پذيری آنرا افزايش دهيم.

  نفجم با اشاره  برضرورت توجه به ورزش و استعدادهای ورزشی ساری، به حضور پرشور جوانان ساروی در سالن‌های ورزشی اشاره كرد و گفت: ورزش علاوه بر تامين سلامت جسمی و روحی شهروندان از جمله عرصه‌هايی است كه به حفظ سرمايه‌های انسانی كمک می‌كند .

  وی در پايان تاكيد كرد: كمک به توسعه ورزش از ماموريت‌های نهاد مديريت شهری است که امروز شورای شهر و شهرداری ساری توجه خوبی به ورزش و باشگاه‌های ورزشی شهر دارند.

   .

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار