رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
 • امام جمعه ساری با بیان اینکه مردم با حضور غیر قابل پیش بینی در مراسم سالگرد انقلاب اسلامی همه گزینه‌های روی میز کار رئیس جمهوری جدید آمریکا را بر هم ریختند، خاطرنشان کرد: اینک همه جهان دانستند که هیچ عاملی اعم از تهدید، تحریم، گزینه نظامی و غیره قادر به جدایی مردم از انقلاب و ولایت فقیه نیست.

  به گزارش عصرساري،آیت الله نور الله طبرسی در خطبه‎های این هفته نماز جمعه ساری با تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم مانشان دادند عاشق انقلاب و ولایت هستند تا جاییکه دشمنان هم به وحدت ایران اذعان دارند.

  وی با بیان اینکه مردم با حضور غیر قابل پیش بینی در مراسم سالگرد انقلاب اسلامی همه گزینه‌های روی میز کار رئیس جمهوری جدید آمریکا را بر هم ریختند، خاطرنشان کرد: اینک همه جهان دانستند که هیچ عاملی اعم از تهدید، تحریم، گزینه نظامی و غیره قادر به جدایی مردم از انقلاب و ولایت فقیه نیست.

  امام جمعه ساری با اشاره به تاریخ انقلاب، تصریح کرد:مردم برای استقرار حکومت الهی و احیای ارزش های دینی هزینه های هنگفتی را متحمل شده اند که شهادت 17 هزار تن به دست منافقین ، شهدای حرم و دفاع مقدس بخشی از آنهاست.

  طبرسی با تسلیت ایام فاطمیه از حضرت زهرا (س) به عنوان تنها سرباز حضرت علی (ع) و احیا گر امامت و ولایت یاد و افزود: این بانوی معصوم در حالتی یار و یاور همسر خویش بود که مردم سخنان پیامبر اکرم و واقعه غدیر را به فراموشی سپرده بودند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار