امروز : سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
اتحاديه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان ساری برگزار می کند

اولين جشنواره همکلاسی آسمانی

اولين جشنواره همکلاسی آسمانی شهدای دانش آموز باعنوان من صدای توام با محوريت وصيت نامه و زندگی نامه شهدای دانش آموز استان مازندران از سوی اتحاديه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان ساری برگزار می شود.

به گزارش عصرساري،اولين جشنواره همکلاسی آسمانی – شهدای دانش آموز باعنوان (من صدای توام) با محوريت وصيت نامه و زندگی نامه شهدای دانش آموز استان مازندران از سوی اتحاديه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان ساری برگزار می شود.

اين جشنواره با هدف بهره مندی و الگو برداری نوجوانان از سيره شهدا، حضور موثر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، غنی سازی يادواره های شهدای دانش آموز و ايجاد بستر مناسب براي تغذيه فکری جهت رشد و تربيت دانش آموزان برگزار می شود.

اولين دوره جشنواره همکلاسی آسمانی ويژه دانش آموزان استان مازندران بوده که شامل سه بخش : تايپ با فرمت – WORD طراحی(فتوشاپ) با فرمت– PSD کليپ صوتی با فرمت MP3 می باشد.

دانش آموزان جهت کسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام و دريافت وصيتنامه و زندگی نامه شهيد، می توانند مشخصات خود را به شماره ۰۹۱۱۵۸۶۰۰۲۱ پيامک (تلگرام) نمايند.

بر اساس اين گزارش، فرصت اعلام شده جهت ارسال آثار به دبيرخانه تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری اعلام شده و اين در حالی است که نتايج جشنواره هفته آخر اسفند در سايت www.jonbesh21.ir اعلام خواهد شد.   
لازم به ذکر است علاقه مندان جهت دسترسی به اطلاعات شهدای دانش آموز مازندران می توانند با مراجعه به سايت جامع اطلاعات شهدای دانش آموز مازندران به آدرس www.hamkelasi21.ir مراجعه نمايند.

همچنين می توان با مراجعه به نشانی ذيل موشن گرافيک جشنواره را ملاحضه کرد.

www.aparat.com/v/gjfi0

ارسال دیدگاه

دریوک
نشر خبر
تیتر امروز
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار