رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
  • الجمعة ۲۶ ربيع أول ۱۴۳۹
  • 2017 Friday 15 December

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران بعد از ۱۰ سال همچنان طلب ناچیز خود از باشگاه‌ استقلال دریافت نکرده است.

به گزارش عصرساري،

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران بعد از ۱۰ سال همچنان طلب ناچیز خود از باشگاه‌ استقلال دریافت نکرده است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا حیدریان در سال‌های ۷۴ تا ۸۵ به عنوان بازیکن برای تیم فوتسال استقلال تهران به میدان رفت. کاپیتان اسبق تیم ملی که یکی از بهترین بازیکنان لیگ فوتسال به شمار می‌رفت، قرارداد ۴۰ میلیون تومانی با استقلال امضا کرده بود؛ با این حال بعد از گذشت ده سال و خداحافظی حیدریان از فوتسال هنوز ۱۰ میلیون تومان از این قرارداد پرداخت نشده است.

اما نکته جالب‌تر اینکه رضا افتخاری که ریاست کمیته فوتسال را به عهده داشت، بعد از حضورش در باشگاه استقلال پیگیر طلب حیدریان شده و دستور به پرداخت این بدهی داده است. اما در حالی که ارزش ۱۰ میلیون تومان ۱۰ سال پیش، بسیار بیشتر از زمان حال است، قرار شده همان مبلغ ۱۰ میلیون تومان پرداخت شود. با این وجود حتی همین مبلغ هم به دست حیدریان نرسیده است.

محمدرضا حیدریان دراین باره به ایسنا گفت: فکر نمی‌کردم باشگاه استقلال بعد از گذشت این همه سال بخواهد طلب مرا بدهد، اما آقای افتخاری به من اعلام کرد این موضوع در هیات مدیره به تصویب رسیده و به زودی به دستم خواهد رسید. یک چک به مبلغ ۱۰ میلیون تومان هم دریافت کردم اما گویا استقلال به مشکل مالی خورده و این مبلغ هم به دست من نرسید.

فرادید

اخبار مرتبط

نظراتآخرین اخبار