رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری، گفت: جشن ازدواج۷۰زوج این دانشگاه بهمن ماه باحضور آیت الله طبرسی برگزار می شود.

  به گزارش عصرساري، حجت الاسلام  علی اکبر یزدانی،  مسوول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری  در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری صبح امروز در دیدار اعضای هیات رییسه این دانشگاه با آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران از جشن ازدواج دانشجویی 70زوج این دانشگاه خبر داد و گفت: این مراسم در بهمن ماه برگزار می شود که تلاش داریم در این مراسم مبارک و بابرکت از نصایح حکیمانه نماینده ولی فیقه در استان بهره مند شویم.

  وی ضمن قدردانی از تلاش های آیت الله طبرسی برای اداره امورات فکری و معنوی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری، خواستار بازپسگیری زمین زراعی این دانشگاه از شرکت سایپا شد.

  همچنین محمدعلی بهمنیار، رییس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری در این دیدار بابیان اینکه دانشگاه کشاورزی ساری یکی از دانشگاه های دولتی مرکز استان در بخش کشاورزی است، گفت: 500دانشجو دکترا، 800دانشجو دوره کارشناسی ارشد و قریب به دوهزار دانشجو در مقطع کارشناسی در این دانشگاه به علم آموزی اهتمام ویژه دارند.

  وی با تاکید اینکه بستر اشتغال باید با همکاری 29وزارتخانه به غیر از وزارت علوم برای جوانان فرهیخته فراهم شود، اظهار کرد: توانمندی و آموزش نیروی انسانی برعهده دانشگاه است.
  بهمنیار با بیان اینکه در بخش توسعه دانشگاه با نگاه توسعه کیفی در حال حرکت هستیم، گفت: همچنین ایجاد رشته های مورد نیاز جامعه در دستور کار این دانشگاه قرار دارد.
  وی به فعالیت بزرگترین آزمایشگاه کشاورزی شمال کشور در این دانشگاه اشاره کرد و خاطرنشان کرد: بدنبال افزایش دانشجو نیستیم.
  بهمنیار اذعان کرد: دانشگاه بدون زمین، مزرعه، آزمایشگاه و دستگاه های بروز آزمایشگاهی آینده ای روشن نخواهد داشت.
  وی با اشاره به مشکل دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری در خصوص بازپسگیری زمین زراعی این دانشگاه که در اختیار شرکت سایپا قرار دارد، ابراز امیدواری کرد با همکاری نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار این زمین به دانشگاه بازگردانده شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار