رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • در پي مواضع آيت الله طبرسی پيرامون حواشی مراسم سالروز ميلاد نبی مكرم اسلام (ص) در خطبه های نماز جمعه ساری، شمشيربند رئيس شورای اسلامی شهر ساری طی نامه ای از نماینده ولی فقیه قدردانی کرد.

  به گزارش عصرساري، در اين نامه رئيس شورا ضمن تقدير از رهنمودهای راهگشای آيت الله طبرسي، بر ضرورت مداومت حركتهای ارزش مدارانه در حوزه عملكردی نهاد مديريت شهری تاكيد كرد.

  متن اين نامه بشرح زير است :

  حضرت آيت الله طبرسی
  نماينده محترم ولي فقيه در استان مازندران

  سلام عليكم

  با احترام و آرزوی طول عمر با عزت براي آن وجود ذيجود كه همواره منشاء خير بوده و با حضور دلگرم كننده و دم مسيحايی خويش محور اتحاد و انسجام مردمان سختكوش و ولايی سرزمين علويان ميباشيد.
  بي شك مطلبی كه كم تررسانه ای شده، نقش بي بديل حضرتعالي به عنوان پدر معنوی استان در گشايش گره های كوری است كه خيلي مواقع ظرفيت های منطقه را به چالش مي كشد و اگر نبود اين گره گشايی مدبرانه و بهنگام، چه بسا خيلي از فرصت ها و قابليت ها به محاق مي رفت.

  روند توسعه در مازندران نشان ميدهد كه آنچه زمينه ساز شكوفايی استعداد های درون استانی در كشاكش بحران ها و مانع تراشی ها شده، هدايت های داهيانه جنابعالی بود و امروز نيز همين همراهی مشفقانه و حمايت اصولی است كه مجال بروز و ظهور آثار و بركات مديريت جهادی و گفتمان عملگرايی در مديريت شهری مركز استان را فراهم ساخته و پيوسته مايه قوت قلب مديران و افزايش اميد در شهروندان می باشد.

  در همين راستا بيانات ارزشمند آن فقيه بزرگوارپيرامون حواشی مراسم سالروز ميلاد نبي مكرم اسلام (ص) كه در خطبه های نماز جمعه اخير ايراد گرديد، حاوی موضعی حكيمانه و در عين حال، حاملِ پيامی روشنگرانه بود كه موجب تلطيف فضای غبار آلود ناشي از داوری های غير منصفانه و ناصواب در خصوص نسبت مديران شهری با اين اتفاق گرديد.

  لذا وظيفه خويش می دانم ضمن قدرداني از اين رهنمودهای راهگشا، بر اين نكته تاكيد نمايم كه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مركز استان همان گونه كه تاكنون مساعي خويش در سازندگی شهر را با اصول و آرمانهای انقلاب اسلامی و مشی و منويات رهبری معظم و معزز تنظيم و بر اساس آن عمل نموده اند و حضرتعالی نيز با وسعت نظر و نگاه پدرانه بارها اين تلاش ها را مورد توجه و تلاشگران را مورد تفقد قرار داده ايد، منبعد نيز دردمندانه و مسئولانه در همين صراط ارزشي، خدمت به اهالی متدين و قدرشناس و هميشه همراه شهر تاريخی ساری را پی خواهند گرفت.

  والسلام عليكم و رحمه ا… و بركاته
  عليجان شمشيربند
  رئيس شورای اسلامی شهرساری

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار