رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • استاد برجسته حوزه با بیان اینکه برخی‌ها در قصه برجام می‌خواهند با یک اشتباه کردم سرش را هم بیاورند، گفت: آقای روحانی فرمودند به برکت برجام 100 تحریم علیه کشور از بین رفت و بنده به‌عنوان یک شهروند از شما درخواست دارم از صدتای شما 90 مورد برای خودتان فقط 10 مورد از تحریم‌های برطرف شده را برای مردم لیست و اعلام کنید.

  به گزارش عصرساري،حجت‌الاسلام سیدحسین مؤمنی امشب در بیستمین سالگرد شهادت سیدمجتبی علمدار در حسینیه عاشقان کربلای مرکز مازندران با اشاره به فرمایشات امام راحل اظهار کرد: امام خمینی(ره) فرمودند نگذارید انقلاب دست نااهلان بیفتد و امروز تمام تلاش ما باید این باشد تا از کشور و انقلاب خود حفظ و مراقبت کنیم.

  وی با تأکید بر اینکه نباید در برابر بیگانه سر تعظیم فرود آوریم، افزود: اگر هر مسؤولی در جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمن سر تعظیم فرود آورد، نااهل است.

  استاد برجسته حوزه با بیان اینکه نباید در مقابل برخی افراد متکبر سکوت کرد، ادامه داد: برخی‌ها وقاهت و بیشرمی را به‌جایی رسانده‌اند که خود را در کنار و هم‌سطح رهبری می‌دانند و از قانون اساسی برای ما مایه می‌گذارند که خود ناقض آن هستند.

  *امام راحل برای به‌کاربردن کلمات در مقابل دشمن با ناز و کرشمه سخن نمی‌گفت

  مؤمنی با انتقاد از برخی مسؤولان بی‌کفایت که بر خلاف فرمایشات و سخنان مقام معظم رهبری حرف می‌زنند، عنوان کرد: اگر امروز انتقاد کنیم ما را تهدید می‌کنند و انگ بی‌سوادی به ما می‌چسبانند.

  وی با بیان اینکه برخی افراد و مسؤولان کشوری ضدولایت‌فقیه هستند و برخلاف دستورات رهبری عمل می‌کنند، خاطرنشان کرد: امام راحل برای به‌کاربردن کلمات در مقابل دشمن با ناز و کرشمه سخن نمی‌گفت و قاطعانه می‌فرمودند امریکا شیطان بزرگ است.

  *سران فتنه باید به میز محاکمه کشانده شوند

  سخنران برجسته کشور بیان کرد: اگر امروز برخی افراد به مسؤولیت مهمی در نظام رسیدند به برکت انقلاب و خون شهدا است و باید پاسدار خون شهدا و آرمان‌های انقلاب باشند.

  مؤمنی با اشاره به سخنان علی مطهری در دفاع از آقای منتظری گفت: آقای مطهری می‌گویند حصر باید برداشته شود و بنده با نظر ایشان موافقم چون سران فتنه باید به میز محاکمه کشانده شوند و قوه قضائیه باید با فتنه‌گران و خائنان به نظام برخورد کند.

  وی تصریح کرد: یک سخنرانی در مشهد لغو می‌شود و سه قوه برای پیگیری آن بسیج می‌شوند اما در مقابل فرمایشات مقام معظم رهبری بر زمین می‌ماند و مسؤولان به فیش‌های نجومی رسیدگی نمی‌کنند.

  *برخی‌ها در قصه برجام می‌خواهند با یک اشتباه کردم سرش را هم بیاورند

  استاد برجسته حوزه با بیان اینکه برخی مسؤولان باید در قبل سخنان خود حیا کنند، افزود: مقام معظم رهبری در قصه برجام این همه تذکر دادند که نباید به امریکا اعتماد و عجله کرد اما حالا با یک اشتباه کردم سرش را هم می‌آورند.

  مؤمنی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها از حقوق‌های نجومی سخن گفتند اما یک مسؤول دولتی می‌گوید اینها قانونی بوده است و حالا هم ادعای حقوق شهروندی می‌کنند، خاطرنشان کرد: تا حرف می‌زنیم به ما می‌گویند بیسواد هستند و شناسنامه ندارند اما این دسته از افراد باید بدانند به فهم مردم نباید توهین کنند.

  وی با تأکید بر اینکه نباید طوری رفتار کرد تا دشمن شاد شود، اضافه کرد:  برخی‌ها در کشور از شهدا فاصله گرفتند و عکس شهدا را بر روی دیوار می‌زنند اما برعکس شهدا عمل می‌کنند.

  *آقای روحانی! از 100 تحریم برطرف شده، فقط 10 نمونه را به مردم اعلام کنید

  استاد برجسته حوزه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ ولایت‌فقیه، گفت: آقای روحانی به‌عنوان یک حقوقدان می‌داند که کسی در این نظام التزام عملی به ولایت‌فقیه نداشته باشد حق ندارد مسؤولیت داشته باشد و این برای همه افراد صدق می‌کند.

  مؤمنی با بیان اینکه زندگی تجملاتی در روحیه امام راحل نبود اما تجملات امروز در زندگی برخی مسؤولان مشاهده می‌شود، خاطرنشان کرد: یک آقایی می‌گوید به‌جای اینکه به مسائل نظامی بپردازید مانند چین به‌دنبال اقتصاد بروید اما در مقابل قرآن کریم می‌فرماید هرچه می‌توانید تجهیزات نظامی خود را تقویت کنید.

  وی با بیان اینکه بنده به‌عنوان یک طلبه شهروند حق دارم از رئیس جمهوری کشور یک درخواست داشته باشم، تصریح کرد: آقای روحانی فرمودند به برکت برجام 100 تحریم علیه کشور از بین رفت و بنده به‌عنوان یک شهروند از شما درخواست دارم از صدتای شما 90 مورد برای خودتان فقط 10 مورد از تحریم‌های برطرف شده را برای مردم لیست و اعلام کنید.

  *برخی‌ها برخلاف فرمایشات مقام معظم رهبری به امریکا خوش‌بین هستند

  سخنران برجسته کشور با بیان اینکه مردم می‌خواهند از آثار و برکات برجام مطلع شوند، ادامه داد: حضرت آقا فرمودند بنده به برجام و آمریکا خوش‌بین نیستم اما برخی‌ها بر خوش‌بینی آمریکا و برجام تأکید کردند و امروز ثمره آن را دیدند.

  مؤمنی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند اصولگرا و اصلاح‌طلب برای بنده مهم نیست اما مسئله فتنه برای بنده مهم است، افزود: اگر کسی بخواهند روی خوش به فتنه نشان دهد قطعاً دست آنها با فتنه‌گران در یک کاسه است.

  وی با تأکید بر اینکه ما با کمک آمریکا به انرژی هسته‌ای دست پیدا نکردیم و امروز هم نیازی به امریکا نداریم، گفت: ولایت‌پذیری باید در الویت کامل همه مسؤولان باشد.

  منبع: فارس

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار