رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • به گزارش عصرساري،جمعی از پزشکان بیمارستان دولتی امام علی(ع) چابهار، خطاب به ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان درخواست پرداخت کارانه‌های عقب افتاده از بهمن 1394 را دارند. در این نامه ها آمده است: ما پزشکان بیمارستان دولتی امام علی(ع) چابهار از پایان بهمن ماه 94 هیچگونه کارانه ای دریافت نکرده […]

  به گزارش عصرساري،جمعی از پزشکان بیمارستان دولتی امام علی(ع) چابهار، خطاب به ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و استاندار سیستان و بلوچستان درخواست پرداخت کارانه‌های عقب افتاده از بهمن 1394 را دارند.

  در این نامه ها آمده است: ما پزشکان بیمارستان دولتی امام علی(ع) چابهار از پایان بهمن ماه 94 هیچگونه کارانه ای دریافت نکرده ایم. این در حالیست که بسیاری از همکاران با علاقه و انگیزه، جهت خدمات رسانی به استان محروم سیستان و بلوچستان پای گذارده‌ایم و در این مدت علی رغم بسیاری ناملایمات که از جوسازی‌های رسانه‌ای دیدیم، اما همچنان به خدمات صادقانه خود ادامه داده‌ایم.

  سایت صدای پزشکان در جزئیات این نامه آورده است: به باور بسیاری از ناظران حوزه درمان، درمانگاه‌های صبح و بعدازظهر چابهار برای ارائه خدمات به بیماران، از فعال‌ترین درمانگاه‌های استان و حتی ایران بوده و بسیاری از متخصصین شاغل در این مرکز دارای بورد تخصصی و رتبه‌های بورد تخصصی کشوری هستند.

  هزینه‌های بالای زندگی و عدم رسیدگی به معیشت پزشکان، علی رغم هیاهوهای رسانه ای،  ما را بر آن داشته است، که در نامه کتبی به ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، اعلام می کنیم که تا  10 دیماه 95 انتظار داریم، حداقل کارانه 6 ماه را دریافت نماییم و درصورت ادامه عدم رسیدگی به مشکلاتمان، علی رغم میل باطنی،مجبور خواهیم بود که تنها بیماران اورژانسی را ویزیت کنیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار