رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • به گزارش عصرساري،علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با استقلال مدعی شد که علیرضا منصوریان با شومن بازی کاری کرد که هواداران استقلال تحریک بشوند و علیه او شعار بدهند. اما ماجرای درگیری دایی و منصوریان از کجا شروع شد؟ در اواسط نیمه دوم بازی ارسلان مطهری تکل خشنی روی پای مجتبی حق […]

  به گزارش عصرساري،علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی با استقلال مدعی شد که علیرضا منصوریان با شومن بازی کاری کرد که هواداران استقلال تحریک بشوند و علیه او شعار بدهند. اما ماجرای درگیری دایی و منصوریان از کجا شروع شد؟ در اواسط نیمه دوم بازی ارسلان مطهری تکل خشنی روی پای مجتبی حق دوست زد، در این صحنه منصوریان از محوطه فنی خود خارج شد و سمت داور رفت و از وی خواست که به مهاجم خاطی نفت تهران کارت زرد بدهد. در این صحنه منصوریان به حدی عصبانی بود که داور چهارم سمتش رفت و از او خواست که به محوطه فنی خود برگردد و شاید اشکان خورشیدی تحت تاثیر اعتراض های منصوریان تصمیم گرفت به مطهری کارت زرد نشان بدهد.

  اما علی دایی که در کنار نیمکت تیم خود شاهد این صحنه ها بود، زمانی که مطهری کارت زرد گرفت به شدت به رفتارهای منصوریان معترض شد و در کنار خط فریاد می زد که این خطا اصلا مستحق کارت زرد نبوده است و منصوریان به خاطر رفتارهایش باعث این اتفاق شده است. بعد از این اتفاق منصوریان و دایی چند ثانیه با هم درگیری لفظی پیدا کردند و جالب اینکه در این هنگام تماشاگران استقلال علیه علی دایی شروع به شعار دادن کردند.

  آنطور که از فیلم های منتشر شده از بازی استقلال – نفت تهران مشخص است، هنگامی که هواداران عصبانی استقلال علیه دایی شعار می دادند، منصوریان سمت هواداران تیمش رفت و از آنها خواست که شعارها را متوقف کنند که این موضوع بر خلاف ادعای علی دایی است.

  علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مدعی شد که منصوریان تماشاگران را تحریک کرده  در حالی که آنطور که از فیلم های منتشر شده پیدا است، سرمربی استقلال از هواداران تیمش در خواست کرد که شعارها را متوقف کنند. این ادعای دایی می تواند بار حقوقی داشته باشد و این مساله بستگی به آن دارد که باشگاه استقلال بخواهد این موضوع را پیگیری کند.

  عکس 1 : در این عکس علیرضا منصوریان به خاطر خطای مطهری روی حق دوست به شدت عصبانی شد و به سمت داور بازی رفت و از او خواست که کارت زرد نشان بدهد.

  نیمکت استقلال

  عکس 2 : در این عکس داور چهارم سمت منصوریان رفت و از او خواست که به محوطه فنی خود برگردد.

  نیمکت استقلال

  عکس 3 : این عکس دقیقا نشان می دهد که علی دایی به شدت از رفتارهای منصوریان کنار خط شاکی شده است و با سرمربی استقلال درگیری لفظی پیدا کرده است.

  نیمکت استقلال

  عکس 4 : با بالا گرفتن درگیری بین دایی و منصوریان هواداران استقلال شعار علیه سرمربی تیم فوتبال نفت را آغاز کردند.

  نیمکت استقلال

  عکس 5 : این مربوط به صحنه ای است که منصوریان سمت هواداران استقلال رفته است و از آنها می خواهد علیه دایی فحاشی نکنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار