رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • به گزارش عصرساري،“رجب طیب اردوغان” امروز در کاخ ریاست‌جمهوری ترکیه میزبان یکی از کودکان شهر حلب سوریه بود. به گزارش سی ان ان، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه امروز چهارشنبه میزبان “بانا العابد” کودک سوری ساکن حلب بود که جهان او را از طریق توییت هایش در خصوص درد رنج مردم این کشور شناخت. […]

  به گزارش عصرساري،“رجب طیب اردوغان” امروز در کاخ ریاست‌جمهوری ترکیه میزبان یکی از کودکان شهر حلب سوریه بود.

  به گزارش سی ان ان، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه امروز چهارشنبه میزبان “بانا العابد” کودک سوری ساکن حلب بود که جهان او را از طریق توییت هایش در خصوص درد رنج مردم این کشور شناخت.

  اردوغان امروز در کاخ ریاست جمهوری ترکیه در آنکارا میزبان “بانا عابد” 7 ساله و سایر اعضای خانواده وی بود که روز دوشنبه به همراه اتوبوس هایی که غیرنظامیان را به موجب توافق میان معارضان سوری و دولت سوریه از حلب خارج کرد، از این شهر خارج شدند.

  بانا و مادرش فاطمه که مدرس زبان انگلیسی است،  چند ماه پیش با ایجاد حسابی در توییتر از درد و رنج های مردم در این شهر نوشته بودند.

  اقدام نمایشی رجب طیب اردوغان در همدردی با مردم سوریه در حالی انجام می شود که به باور بسیاری از کارشناسان، بازگذاشتن مرزهای ترکیه به روی تروریست ها و کمک های پنهان این کشور به آنان سبب رشد گروه های تروریستی از جمله داعش در سوریه شده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار