رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • به گزارش عصرساري،اشکان خورشیدی روز سه شنبه برای قضاوت دیدار بزرگ مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کار سختی داشت. خورشیدی در این بازی با اعلام پنالتی شبهه برانگیز که موافقان و مخالفان زیادی داشت، تصمیمی بحث برانگیز گرفت که سایه این تصمیم او تا دقیقه 120 بر بازی احساس می شد. حضور دو سرمربی […]

  به گزارش عصرساري،اشکان خورشیدی روز سه شنبه برای قضاوت دیدار بزرگ مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی کار سختی داشت. خورشیدی در این بازی با اعلام پنالتی شبهه برانگیز که موافقان و مخالفان زیادی داشت، تصمیمی بحث برانگیز گرفت که سایه این تصمیم او تا دقیقه 120 بر بازی احساس می شد.

  حضور دو سرمربی جوان که با سختگیری قضاوت داوران را از کنار خط دنبال می کنند، دیگر دردسر خورشیدی در این بازی بود که باعث شد در تمام جریان بازی سکوها، نیمکت ها و البته بازیکنان داخل زمین شرایط ملتهبی داشته باشند.

  اخراج نشدن ارسلان مطهری و گل آفساید جابر انصاری از جمله مهم ترین اتفاقات این بازی بودند که بسیاری از کارشناسان داوری عقیده داشتند که خورشیدی تصمیم درستی در این لحظه نگرفته است. همچنین باید به لیست تصمیمات جنجالی خورشیدی اخراج دانشگر را اضافه کرد که اعتراض شدید علی دایی را در پی داشت.

  این بازی با جنجال و حاشیه های زیاد برای این داور با اعتراض تند دو سرمربی در نشست خبری به پایان رسید تا اشکان خورشیدی با وجود دو اشتباه تاثیرگذار در نتیجه بازی نمره قبولی نگیرد.

  خورشیدی؛ خوب، بد و زشت!

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار