رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
 • به گزارش عصرساري،پلیس شهر کلن آلمان، محموله‌ای از صدها بسته قرص‌ روانگردان را در اداره گمرک این کشور کشف کرده =که این قرص‌ها در دو شکل، یکی به شکل لوگوی باشگاه بارسلونا و دیگری به شکل لوگوی شرکت خودروسازی آلمانی پورشه، طراحی شده‌ بودند. در ابتدای سال جاری، یک نهاد اطلاع ‌رسانی درباره عوارض مصرف […]

  به گزارش عصرساري،پلیس شهر کلن آلمان، محموله‌ای از صدها بسته قرص‌ روانگردان را در اداره گمرک این کشور کشف کرده =که این قرص‌ها در دو شکل، یکی به شکل لوگوی باشگاه بارسلونا و دیگری به شکل لوگوی شرکت خودروسازی آلمانی پورشه، طراحی شده‌ بودند.

  در ابتدای سال جاری، یک نهاد اطلاع ‌رسانی درباره عوارض مصرف داروهای روانگردان در اروپا، گزارشی منتشر کرد که در آن عنوان شده بود، قرص‌های روانگردان برای افزایش میزان فروش در میان افراد کم سن‌و‌سال با طرح‌های معروفی همچون کاراکترهای کارتونی تدی بیر و میکی ماوس ساخته می‌شود.

  طراحی قرص‌های روانگردان به شکل‌هایی همچون لوگوی بارسلونا و پورشه نشان می دهد که تولیدکنندگان این دارو اکنون در تلاش هستند تا طرفداران ورزش را هم به جرگه مصرف‌کنند‌گان این نوع قرص‌ها اضافه کنند.

  قرص‌های روانگردان به شکل لوگوی بارسا

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار