رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • شهردار ساری با اعلام اینکه بزرگترین نگارخانه شما کشور در بوستان لایت راه‌اندازی خواهد شد، خاطرنشان کرد: با تحقق این اقدام می‌خواهیم ساری را به جایگاه مطلوب خود در کشور برسانیم و توسعه و رفاه را برای مردمان این خطه به ارمغان بیاوریم.

  به گزارش عصرساري، مهدی عبوری عصر امروز در مراسم رونمایی از دیوان حافظ هنرمند خوشنویس استاد جعفری در سالن اجتماعات حوزه هنری مازندران، گفت: سعی ما بر این است که تمام شعارها و قول‌ها را عملی کنیم.

  وی با تاکید بر هم سنگ بودن فرهنگ و عمران، اظهار کرد: برای تحقق وعدهایمان در حوزه فرهنگی، معاونت فرهنگی و اجتماعی در شهرداری ساری ایجاد شد.

  شهردار ساری با اعلام اینکه بزرگترین نگارخانه شما کشور در بوستان لایت راه‌اندازی خواهد شد، خاطرنشان کرد: با تحقق این اقدام می‌خواهیم ساری را به جایگاه مطلوب خود در کشور برسانیم و توسعه و رفاه را برای مردمان این خطه به ارمغان بیاوریم.

  عبوری با بیان اینکه مرکز استاندارای هنرمندان بسیاری است، تصریح کرد: : از آنجایی که قصد داریم بزرگترین موزه کشور را در ساری احداث کنیم برای حمایت از این هنرمند متعهد آثار برادر جعفری توسط شهرداری خریداری و در آن موزه نگهداری خواهد شد.

  در این مراسم از کتاب دیوان حافظ هنرمند خوشنویسی استاد جعفری رونمایی شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار