رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 28 May
 • فرمانده انتظامی شهرستان ساری از کشف 3 تن چوب آلات جنگلی قاچاق در منطقه هولار خبر داد.

  به گزارش عصرساري، زیدالله کاظمی، گفت: مأموران فرماندهی انتظامی ساری مستقر در پاسگاه انتظامی هولار ، با کارهای اطلاعاتی از بارگیری غیرقانونی 3 تن چوب جنگلی توسکا توسط یک دستگاه خودرو نیسان باخبر شدند که بلافاصله برای بررسی موضوع و جلوگیری از قاچاق این سرمایه ملی در محل حاضر شدند.
  وی اظهار کرد: با انجام تحقیقات تکمیلی و استعلام صورت گرفته از عوامل منابع طبیعی مشخص شد، چوب های سرقت شده با قطع درختان از جنگل های اطراف شهرستان ساری به سرقت رفته و متهم قصد فروش آنها را در شهر ساری دارد.
  فرمانده انتظامی شهرستان ساری تصریح کرد: مأموران انتظامی با شناساییقاچاقچی در اقدامی هوشیارانه موفق شدند خودرو حامل چوب قاچاق را توقیف و متهم را دستگیر کنند که پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
  کاظمی با قدردانی از همکاری مردم با پلیس از شهروندان به ویژه ساکنان مناطق جنگلی و روستاییان خواست، از آنجایی که حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی از ضروریات است و همه مردم و دستگاه های متولی باید نسبت به این مهم حساسیت ویژه داشته باشند، در صورت مشاهده هرگونه تخلفات این چنینی مراتب را سریعاً به پلیس 110 اطلاع رسانی کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار