امروز : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۹:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه ساری خبر داد

اجرای طرح پیشگیری و مبارزه با گوشی های همراه قاچاق در ساری

رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه مرکز مازندران از اجرای طرح پیشگیری و مبارزه با گوشی های همراه قاچاق در بازار ساری خبر داد.

به گزارش عصرساري،رضا پلنگ افکن در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از اجرای طرح پیشگیری و مبارزه با گوشی های همراه قاچاق در بازار ساری خبر داد.

وی افزود: این طرح با همکاری بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت،  اتاق اصناف و هیات مدیره اتحادیه ارتباطات و مخابرات مرکز استان همراه بود.

رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه مرکز مازندران خاطرنشان کرد: در این گشت مشترک که از واحدهای صنفی خرده فروشی تلفن همراه و تجهیزات جانبی سطح بازار و پاساژ چهل ستون بازار مرکزی گوشی همراه ساری بازدید به عمل آمد؛ ضمن بازدید از واحدهای تحت پوشش، تذکرات و توضیحاتی به متصدیان این واحدها در خصوص مبازره با گوشی های همراه قاچاق داده شد.

پلنگ افکن در پایان با بیان اینکه ۴۰۰ واحد صنفی فروش تلفن همراه در ساری مشغوا فعالیت هستند؛ متذکر شد: این طرح پیرو دستور علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران مبنی بر همکاری و تعامل فی ما بین اتحادیه های صنفی و بازرسان ادارات دولتی و همچنین پیشگیری و مبارزه با کالای قاچاق انجام شد.

گفتنی است در این طرح هیچگونه کالای قاچاق و غیر قانونی کشف و ضبط نشد.

ارسال دیدگاه

دوره شهید اوینی
نشر خبر
تیتر امروز
سیمرغ ما
بلاغ
یتیم خانه
آشکده
خبرنگار