رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه مرکز مازندران از اجرای طرح پیشگیری و مبارزه با گوشی های همراه قاچاق در بازار ساری خبر داد.

  به گزارش عصرساري،رضا پلنگ افکن در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از اجرای طرح پیشگیری و مبارزه با گوشی های همراه قاچاق در بازار ساری خبر داد.

  وی افزود: این طرح با همکاری بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت،  اتاق اصناف و هیات مدیره اتحادیه ارتباطات و مخابرات مرکز استان همراه بود.

  رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه مرکز مازندران خاطرنشان کرد: در این گشت مشترک که از واحدهای صنفی خرده فروشی تلفن همراه و تجهیزات جانبی سطح بازار و پاساژ چهل ستون بازار مرکزی گوشی همراه ساری بازدید به عمل آمد؛ ضمن بازدید از واحدهای تحت پوشش، تذکرات و توضیحاتی به متصدیان این واحدها در خصوص مبازره با گوشی های همراه قاچاق داده شد.

  پلنگ افکن در پایان با بیان اینکه 400 واحد صنفی فروش تلفن همراه در ساری مشغوا فعالیت هستند؛ متذکر شد: این طرح پیرو دستور علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران مبنی بر همکاری و تعامل فی ما بین اتحادیه های صنفی و بازرسان ادارات دولتی و همچنین پیشگیری و مبارزه با کالای قاچاق انجام شد.

  گفتنی است در این طرح هیچگونه کالای قاچاق و غیر قانونی کشف و ضبط نشد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار