رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • مدیرعامل تیم والیبال لیگ برتری سازمان عمران شهرداری ساری گفت که در 2 مرحله حدود 25 درصد از دستمزد بازیکنان این تیم ساروی حاضر در رقابت های لیگ برتر پرداخت شده است.

  به گزارش عصرساري،کاوه مرتضوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : باشگاه مشکلی برای پرداخت دستمزد بازیکنان تیمش ندارد و با مساعدت شهرداری و سازمان عمران این پرداختی ها طبق قرارداد انجام می شود.
  وی اظهارداشت : تیم عمران ساری در رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران در نیم فصل جاری خوب ظاهر شد و این نتیجه تلاش کادر فنی و بازیکنان است.
  مدیرعامل تیم والیبال عمران ساری گفت که وضعیت پرداختی در تیمشان بهتر از برخی از تیم های حاضر در این رقابت هاست و باید کمی بازیکنان ما هم صبوری کنند.
  تیم عمران ساری که برای نخستین بار لیگ برتر والیبال را تجربه می کند در8 بازی گذشته در این رقابت ها با 15 امتیاز در رده پنجم این رقابت ها قرار دارد.
  نخستین پرداختی بازیکنان تیم عمران ساری هفته گذشته از سوی باشگاه انجام شد و بخش دیگری از اقساط مطابق قرارداد امروز به حساب بازیکنان واریز شد.
  مازندران 2 نماینده دررقابت های لیگ برتروالیبال ایران دارد که عمران در 8 بازی با 15 امتیاز در رده پنجم و کاله آمل با همین تعداد بازی و 9 امتیاز دررده دهم قرار دارد.
  تیم عمران ساری هفته دهم این رقابت ها در ساری میزبان پیکان تهران و کاله آمل با صالحین ورامین دیدار می کند.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار