رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با انتقاد از نامه رئیس اف بی آی درباره نامه‌های محرمانه خود، انتشار چنین مواردی را به شدت نگران کننده خواند.

  به گزارش عصرساري،نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با انتقاد از نامه رئیس اف بی آی درباره نامه‌های محرمانه خود، انتشار چنین مواردی را به شدت نگران کننده خواند.

  به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، هیلاری کلینتون نامه رئیس اف بی آی را در مورد رایانامه هایش بی سابقه و نگران کننده توصیف کرد. پس از آنکه انتشار نامه جیمز کومی، رئیس پلیس فدرال آمریکا – اف بی  ای – موج تازه ای از جنجال بر سر استفاده هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه پیشین و نامزد کنونی حزب دموکرات امریکا از ایمیل شخصی اش برای ارسال اسناد محرمانه به راه انداخت، او اظهار داشت چنین اقدامی در آستانه برگزاری انتخابات، بی سابقه است.

  کلینتون که در یکی از سخنرانی های انتخاباتی اش در شهر دیتونا بیچ واقع در ایالت فلوریدا سخن می گفت، نامه رئیس اف بی آی را به شدت نگران کننده خواند و گفت: بسیار عجیب است که چنین نامه ای با اطلاعات کم درست پیش از انتخابات ریاست جمهوری منتشر می شود.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد از کامی خواسته شده است هر چه سریع تر موضوع را آشکار  و همه چیز را رو کند.

  جیمز کومی در نامه اخیر خود روز جمعه خطاب به اعضای کنگره اظهار داشته است بازرسان اف بی آی پیام های تازه ای یافته اند که احتمالا با پیام های ایمیلی کلینتون مرتبط است.

  در همین حال دونالد ترامپ  رقیب وی انتقاداتش را در این مورد افزایش داده است.

  ترامپ در جدیدترین سخنرانی انتخاباتی اش گفت: «این بزرگ ترین رسوایی سیاسی امریکا پس از واترگیت است. .. او باید خیلی وقت پیش محاکمه می شد».

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار