رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 15 November
 • مستند «جزیره فارسی» از تولیدات جدید اداره فیلم و نمایش مرکز تخصصی فرهنگی بسیج از 10 تا 13 آبان‌ماه جاری در بیش از 100 دانشگاه، مساجد و مراکز فرهنگی سراسر کشور به نمایش درخواهد آمد.

  به گزارش عصرساري،.مستند «جزیره فارسی» از تولیدات جدید اداره فیلم و نمایش مرکز تخصصی فرهنگی بسیج از 10 تا 13 آبان‌ماه جاری در بیش از 100 دانشگاه، مساجد و مراکز فرهنگی سراسر کشور به نمایش درخواهد آمد.

  به گزارش فارس، مستند «جزیره فارسی» از تولیدات جدید اداره فیلم و نمایش مرکز تخصصی فرهنگی بسیج از 10 تا 13 آبان ماه جاری در بیش از 100 دانشگاه، مساجد و مراکز فرهنگی سراسر کشور به نمایش درخواهد آمد.

  مستند «جزیزه فارسی» با روایت ناگفته هایی از دستگیری و بازداشت ملوانان ارتش آمریکا در جزیره فارسی خلیج فارس از فردا دوشنبه تا 13 آبان ماه در بیش از 100 دانشگاه، مساجد و مراکز فرهنگی سراسر کشور اکران مردمی خواهد شد.

  این مستند به کارگردانی سیدمحمد علی صدری نیا و تهیه کنندگی هادی قاسمی علاوه بر اینکه برای اولین بار تصاویری از جزیره نظامی فارسی را برای مخاطبان به تصویری میکشد، ناگفته هایی از نحوه دستگیری و بازداشت تقنگداران ارتش آمریکا را روایت میکند.

  گقتنی است، 22 دی ماه سال گذشته دو فروند قایق جنگی آمریکایی حامل 10 ملوان آمریکایی به خاطر ورود غیرقانونی به آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران توسط نیروهای یگان دریایی سپاه پاسداران در خلیج فارس بازداشت شدند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار