رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 11 November
 • فرمانده انتظامی شهرستان ساری با تاکید بر حضور به موقع نیروی‌های امدادی در این سانحه، اظهار کرد: در این حادثه 19 سرنشین اتوبوس به شدت مصدوم شدند که با حضور عوامل اورژانس 15 نفر از مصدومان به صورت سرپایی مداوا و چهار نفر دیگر برای ادامه درمان به مرکز درمانی منتقل شدند.

  به گزارش عصرساري، سرهنگ زیدالله کاظمی در تشریح این حادثه، گفت: در ساعت 18 و 50 دقیقه روز پنج شنبه 22 مهرماه سال جاری در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور کیاسر، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان ساری در ادامه افزود: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه اتوبوس مسافربری بنز در حال دور زدن در جاده کیاسر بوده که با یک دستگاه کامیون برخورد کرد.

  وی با تاکید بر حضور به موقع نیروی‌های امدادی در این سانحه، اظهار کرد: در این حادثه 19 سرنشین اتوبوس به شدت مصدوم شدند که با حضور عوامل اورژانس 15 نفر از مصدومان به صورت سرپایی مداوا و چهار نفر دیگر برای ادامه درمان به مرکز درمانی منتقل شدند و علت این تصادف از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار