رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 11 December
 • سازمان لیگ در اطلاعیه ای سرمربی و لیبرو تیم سازمان عمران شهرداری ساری تا تشکیل کمیته انضباطی از حضور در بازی های لیگ برتر محروم کرد.

  به گزارش عصرساري، تیم‌های خاتم اردکان و سازمان عمران شهرداری ساری در هفته دوم لیگ برتر و در پر حاشیه‌ترین دیدار هفته در حالی در سالن آیت الله خاتمی اردکان به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در دیداری  جنجالی با نتیجه سه بر دو به سود خاتم اردکان به پایان رسید.

  در ست پنجم این مسابقه بازیکنان تیم سازمان عمران شهرداری ساری نسبت به عملکرد داوری اعتراض‌هایی داشتند و در انتهای این ست و زمانی که تیم خاتم سرویس می‌زد، بازیکنان ساری به نشانه اعتراض کنار ایستادند.

  سازمان لیگ در اطلاعیه ای سرمربی و لیبرو تیم سازمان عمران شهرداری ساری تا تشکیل کمیته انضباطی از حضور در بازی‌های لیگ برتر محروم کرد.
  متن اطلاعیه سازمان لیگ به قرار زیر است:
  در اجرای ماده دو بند 9 (اختیارات رئیس سازمان لیگ) و تا تشکیل کمیته انضباطی افراد مشروحه زیر به علت ایجاد درگیری و رعایت نکردن اخلاق ورزشی با توجه به گزارش ناظر و داور مسابقه روز چهارشنبه پنجم آبان ماه بین تیم های خاتم ادرکان و سازمان عمران شهرداری ساری محروم می باشند:
  1- بهزاد محمودی سرمربی تیم سازمان عمران شهرداری ساری
  2- ناصر رحیمی لیبرو تیم سازمان عمران شهرداری ساری

  هفته سوم سی‌امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران جام «شهدای منا» فردا یکشنبه ۹ آبان ماه با انجام ۶ دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ارومیه، ورامین، گنبد و ساری پیگیری خواهد شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار