رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • مدیر کل راه آهن شمال با اشاره نقش فناوری‌های جدید، تصریح کرد: فن‌آوری اطلاعات به خوبی جای خود را در تمامی زيرشاخه‌های صنعت حمل و نقل باز كرد به گونه‌ای كه ديگر سيستم حمل و نقل بدون اين فن‌آوری، سيستمی قديمی و ناكارآمد محسوب می‌شود.

  به گزارش عصرساري، يوسف گران‌پاشا در گردهمایی گروه‌های فناوری اطلاعات راه‌آهن کشور در ساری، گفت: در عصر نوین حمل و نقل ریلی از جمله بخش های زیربنایی اقتصاد است که فرآیند توسعه اقتصادی را تحت تاثیر قرارداده و اساس مبادلات بازرگانی و کلید توسعه اقتصادی و اجتماعی است.

  وی با بیان اینکه کارآیی در بخش حمل‌ونقل و کارآیی عمومی اقتصاد و رشد اقتصادی، رابطه مستقیم وجود دارد، خاطرنشان کرد: حمل و نقل واسطه میان فعالیت‌های صنعتی، بازرگانی و خدماتی در سطح ملی و بین المللی است.

  مدیر کل راه آهن شمال با اشاره نقش فناوری‌های جدید، تصریح کرد: فن‌آوری اطلاعات به خوبی جای خود را در تمامی زيرشاخه‌های صنعت حمل و نقل باز كرد به گونه‌ای كه ديگر سيستم حمل و نقل بدون اين فن‌آوری، سيستمی قديمی و ناكارآمد محسوب می‌شود.

  گران‌پاشا با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی در راه‌آهن، اظهار کرد: نگاهی به گذشته نشان می‌دهد که بزرگترین و قدرترین صنایع در دنیا کارخانه‌های صنعتی مانند خودرو سازی‌ها و… بودند اما در دنیای کنونی این قدرت در it است.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار