رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • شهردار ساری با تاکید بر فرمان مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی، گفت: به اقتصاد مقاومتی به عنوان يك شعار نگاه نمی‌كنيم بلكه آن را يك نقشه راه مي‌دانيم و به همين دليل با جديت آنرا پی می‌گيريم.

  به گزارش عصرساري، مهدی عبوری در حاشیه بازدید از پروژهای عمرانی مرکز مازندران با تاكيد بر اين كه همه امور شهرداری طبق برنامه‌های پيش‌بينی شده پيش مي‌روند، گفت: تكيه بر اقتصاد مقاومتي رمز و راز تمام  موفقيت‌ها شهرداری در ماه‌های گذشته است.

  وی در تشريح اقداماتی كه جهت مناسب سازی ترافيك شهری انجام شد، گفت:  زيرگذر فرح‌آباد، مشكل ديرينه این ميدان را بر طرف كرد اما زير گذر‌های ديگر نيز در دستور كار قرار دارند كه بزودی آغاز می‌شوند.

  شهردار ساری با اشاره به اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان كرد: این شهرداری يک كميته تخصصي تشكيل داد تا  برای  تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه‌ريزی كند که علت آن هم كاملا مشخص است ما در شهرداری ساری به اقتصاد مقاومتی به عنوان يك شعار نگاه نمی‌كنيم بلكه آن را يك نقشه راه مي‌دانيم و به همين دليل با جديت آنرا پیگیری می‌کنیم.

  شهردار ساری با تاكيد بر ويژگی‌های اقتصاد مقاومتی افزود: نگاه به درون يكي از اين ويژگی‌ها است و اگر شما امور شهرداری ساری را پي‌گيری كنيد متوجه می‌شويد كه كه اين نگاه لحاظ شده است.

  اين عضو شورای شهرداری‌ها و دهياری‌های كشور ضمن مورد توجه قرار دادن دستاوردهای اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: در سالي كه به دلايل مختلف و از جمله مشكلات اقتصادی بسياری از دستگاه‌ها قادر به انجام برنامه‌های خود نيستند، شهرداری ساری تمام برنامه‌های خود را مي‌برد آن هم در حالي كه انجام اين برنامه‌ها هزينه‌های سنگينی در پي دارد اما چون با تكيه بر اقتصاد مقاومتي برنامه‌ريزی مي‌كنيم با قدرت و صلابت در حوزه های عمراني و فرهنگي كارها را پيش مي‌بريم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار