رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۸ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 31 May
 • نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری با اشاره به هفته تربیت اسلامی به مناسبت سالروز شهادت شهید فهمیده ، از خانواده ها و مسئولان آموزشی خواست تا این نوجوان شهید را الگوی فرزندان خود قرار دهند.

  به گزارش عصرساري، آیت الله نور الله طبرسی در خطبه های این هفته نماز جمعه ساری ، انتقاد از تسخیر لانه جاسوی را ناشی از ساده لوحی و کج فهمی دانست و افزود : هر گونه ارتباط با آمریکا با رسالت انقلاب اسلامی مغایرت دارد.
  وی با بیان اینکه فتنه ای در جهان وجود ندارد که آمریکا و نظام صهیونیستی در آن دخالت نداشته باشند ، گفت: دانش آموزان خود را آماده کرده اند تا در روز ۱۳ آبان به همراه خانواده هایشان شعار مرگ بر آمریکا سر دهند.
  نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری با اشاره به هفته تربیت اسلامی به مناسبت سالروز شهادت شهید فهمیده ، از خانواده ها و مسئولان آموزشی خواست تا این نوجوان شهید را الگوی فرزندان خود قرار دهند.
  خطیب جمعه ساری با بیان اینکه دشمنان نظام برای نوجوانان و جوانان دام گسترده و برای رسیدن به اهداف شومشان هزینه های هنگفتی متحمل شدند ، تصریح کرد: با وجود الگوهای فراوانی مثل شهید فهمیده و سایر شهدای دفاع مقدس ، نباید اجازه دهیم که فرزندانمان دستخوش دسیسه های بیگانگان قرار گیرند.
  رئیس شورای فرهنگ عمومی مازندران همچنین از خطیبان و نویسندگان خواست تا فرامایش های رهبر معظم انقلاب را بر اساس روایات قرآنی تفسیر کنند.
  طبرسی گفت : اقتصاد مقاومتی ، سبک زندگی و سایر سخنان رهبر فرزانه انقلاب از تاکیدات قرآن و ائمه معصومین (ع) است که باید برای عموم مردم تشریح شود.
  وی از کشاورزی ، صنعت و گردشگری به عنوان عوامل مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی یاد کرد و افزود : خوشبختانه مازندانی ها حرفه کشاورزی را از پدران خود به ارث برده اند و ۳۰درصد از اشتغال زایی را به این امر اختصاص داده اند.
  امام جمعه ساری گفت : البته کشاورزی در کشور ما بدون اشکال نیست و باید مکانیزه و صنعتی شود.
  وی از کشتی سازی، زره سازی و سد سازی به عنوان تاکیدات قرآن در بخش صنعت نام برد و افزود: رونق این حرفه های می تواند کمک بزرگی در کشاورزی، سیاست و امنیت کشور باشد.
  امام جمعه ساری همچنین از مدیران خواست تا با حضور در کارخانه ها و توام کردن علم و عمل در تحقق اقتصاد مقاومتی بکوشند.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار