رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 11 December
 • سه طرح ورزشی هفته تربیت بدنی در مازندران بهره برداری می شود.

  به گزارش عصرساري، حبیب حسین‌‌ زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه هم ‌اندیشی هفته پارالمپیک در استان با بیان اینکه هفته تربیت بدنی و ورزش روزهای 26 مهر تا دوم آبان نام گذاری شده است، گفت: سه طرح ورزشی در شهرهای تنکابن، سوادکوه و بابل که بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه داشته است، به بهره ‌برداری می‌ رسد.

  حسین‌ زادگان با بیان اینکه توجه به ورزش بانوان موجب توسعه ورزش همگانی می‌ شود، افزود: این هفته فرصتی است تا بانوان با فواید ورزش بیشتر آشنا شوند تا ورزش به عنوان سبد روزانه خانواده‌ ها قرار گیرد و در اشاعه آن قدم بردارند.

  وی گفت: دیدار با خانواده‌ های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تجدید میثاق با آرمان ‌های شهدا، حضور در گلزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه، حضور جامعه ورزش در نماز جمعه سراسر استان به ویژه مرکز استان، برگزاری مسابقات فوتسال آقایان و والیبال بانوان کارکنان دولت در مازندران، کلاس‌های مختلف آموزشی از برنامه‌ هایی است که به مناسبت این هفته در مازندران برگزار می ‌شود.

  مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به الگوی موفق ورزش همگانی در سایر قاره‌ها به ویژه اروپا و آسیا افزود: دعوت مردم برای ورزش کردن و افزایش آگاهی خانواده‌ها از فواید ورزش از وظایف اصلی معاونت توسعه ورزش همگانی است.

  حسین ‌زادگان از برگزاری بیش از 400 برنامه فرهنگی ورزشی در هفته تربیت بدنی و ورزش دراستان خبر داد.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار