رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۱۵ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 13 December
 • سرمربی تیم لیگ برتری والیبال سازمان عمران شهرداری ساری بقاء در لیگ برتر و تثبیت جایگاه تیمی را مهمترین رویکرد باشگاه در فصل جاری این رقابت ها اعلام کرد.

  به گزارش عصرساري،  بهزاد محمودی درگفت وگو با خبرنگارایرنا گفت: تیم ما برای نخستین بار به لیگ برتر والیبال راه یافته و تمام برنامه های باشگاه این است که بتوانیم حضورمان را در این رقابت تداوم بخشیم.
  وی افزود : با این رویکرد تمرینات خوبی را برای بازیکنان پیش بینی و اجرا کردیم و تیم ما در شرایط آمادگی خوبی برای حضور بهتر در این رقابت ها است.
  سرمربی تیم والیبال سازمان عمران شهرداری ساری اظهار کرد: بازی سختی را در ابتدای شروع رقابت های لیگ برتر در برابر تیم با تجربه و عنوان دار کاله در آمل داریم.
  محمودی افزود : ما باید بازی به بازی با شرایط تیم هایی که روبرویشان بازی می کنیم اشنا و برای خودمان برنامه ریزی داشته باشیم و تمرکز فعلی ما بازی برابر کاله آمل است.
  وی اضافه کرد : تیم کاله در فصل جاری رقابت های لیگ برتر با بازیکنان جوانش پا به میدان می گذارد و حتی همین بازیکنان نیز تجربه حضور در رقابت های داخلی و برون مرزی را دارند وبازی راحتی برای ما محسوب نخواهد شد.
  وی گفت که ما با تمام توان در این رقابت ها حاضر می شویم تا علاوه بر تثبیت جایگاهمان در لیگ نیم نگاهی هم به بالای جدول داریم.
  رقابت های سوپر لیگ والیبال کشور در حالی از روز چهارشنبه 28 مهرماه در شش شهرستان کشور استارت زده می شود که 2 تیم سازمان عمران شهرداری ساری و کاله آمل شهرآورد استانی را در آمل کلید می زنند و در این بازی شهرداری ساری مهمان کاله می شود.
  تیم والیبال کاله یکی از تیم های صاحب عنوان قهرمانی کشور و آسیا در بین 12 تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر والیبال است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار