رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 11 November
 • فرماندار ساری با اعلام اینکه در حکمی از طرف استاندار مازندران سه بخشدار ساری تغییر کردند، گفت: محمد قلی‌نژاد را به عنوان بخشدار رودپی جنوبی، جهانبخش عشوری سرپرست بخشداری دودانگه و سید محمد سلطانی سرپرست بخشداری چهاردانگه ساری معرفی شدند.

  به گزارش عصرساري، احمد حسین‌زادگان فرماندار مرکز مازندران با اعلام اینکه سرپرستان جدید بخشداری‌های رودپی جنوبی، دودانگه و چهاردانگه ساری معرفی شده‌اند، گفت: استاندار مازندران در احکامی جداگانه، محمد قلی‌نژاد را به عنوان بخشدار رودپی جنوبی، جهانبخش عشوری سرپرست بخشداری دودانگه و سید محمد سلطانی سرپرست بخشداری چهاردانگه ساری منصوب کرد.

  وی دلیل این جابه‌جایی‌ها را تبادل افکار و توسعه این مناطق اعلام کرد و اظهار کرد: مراسم تودیع و معارفه بخشداران جدید رودپی جنوبی، دودانگه و چهاردانگه درهفته جاری در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

  به گزارش عصرساری، مرکز مازندران با 550هزار نفر جمعیت، شش بخش دارد که  این سه بخش از نقاط تاثیرگذار ساری در رقابت‌های انتخاباتی و سیاسی است که قطعا این تغییرات در جهت کادربندی ستادی برای انتخابات ریاست جمهوری و شورا اسلامی سال 96 اجرایی شد.

  .

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار