رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
 • سه قناص تروریست که توسط رزمندگان مقاومت اسلامی نُجَباء به اسارت گرفته شدند؛ در اعترافات خود از کمک‌های بی‌دریغ دولت ترکیه به تروریست‌ها پرده برداشتند.

  به گزارش عصرساري، نیروهای مقاومت اسلامی نُجَباء هفته گذشته در عملیاتی تحت عنوان “محرم” پس از پیشروی در جنوب حلب سوریه، وارد منطقه “الشیخ سعید” شد و رزمندگان در این عملیات، توانستند سه تروریست قناص جبهة النصرة که در ساختمان‌های متروکه و تخریب شده مخفی شده بودند را به اسارت خود درآورند.

  مسئول پشتیبانی لجستیکی و تسلیحاتی نُجَباء در این عملیات، دستاورد یاد شده را به روح پر فتوح شهدای مدافع حرم علی الخصوص فرمانده شهید “حمودي دیالی” تقدیم کرد که یکماه قبل در الراموسة آسمانی شد.
  بر اساس این گزارش، در میان سه اسیر جبهة النصرة دو برادر به نام‌های حسین علقوم محمد و حسن علقوم محمد نیز حضور داشتند که در بازجویی‌ها به کمک‌های بی‌دریغ دولت ترکیه اعتراف کردند.
  آنان در مقر مقاومت اسلامی نُجَباء واقع در حلب اظهار داشتند که تروریست‌ها در غالب مجموعه‌های 100 نفره برای آموزش نظامی (با اسلحه‌های کلاشینکف، دوشکا و …) به شهر “غازی عنتاب” ترکیه اعزام می‌شوند.
  قناص‌های تروریست همچنین اعلام کردند که در زمان دوره‌های آموزشی که 15 تا 50 روز به طول می‌انجامید؛ علاوه بر حقوق ماهانه خود، پس از هر دوره بصورت متغیر بین بازه 25 هزار الی 50 هزار لیره سوریه از دولت آنکارا دریافت می‌کردند.
  گفتنی است، پیش‌تر نیز هشت تروریست دیگر جبهة النصرة توسط مقاومت اسلامی نُجَباء در حومه حلب دستگیر شده بودند.
  اعترافات سه تک‌تیرانداز جبهة النصرة در حلب/ مادرانه‌های آنکارا برای تروریست‌ها + تصاویر

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار