رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 16 December
 • تقویت ارزش دلار و افزایش تعداد سکوهای حفاری آمریکا، بهای طلای سیاه را کاهش داد.

  به گزارش عصرساري، به نقل از رویترز، به دنبال تقویت ارزش دلار، افزایش تعداد سکوهای حفاری آمریکا و همینطور انتظارات در خصوص اینکه نشست اوپک برای کاهش تولید نفت باعث افزایش بهای دلار به بالای 50 دلار در هر بشکه می شود، بهای طلای سیاه با اندکی کاهش همراه بود.

  ارزش دلار در برابر سبد ارزهای دیگر در مقایسه با 7 ماه گذشته بهترین عملکرد را از خود نشان داد. گزارش شرکت نفت و گاز آمریکایی بیکر هیوز نیز نشان داد در هفته منتهی به 14 اکتبر (26 مهر) 4 سکوی حفاری به سکوهای نفتی آمریکا افزوده شده است.
  بهای نفت خام برنت با 8 سنت کاهش (معادل 0.2 درصد) به 51 دلار و 95 سنت در هر بشکه رسید. بهای نفت وست تگزاس اینترمیدیت با 9 سنت کاهش به 50 دلار و 35 سنت در هر بشکه رسید. این نفت در آخر هفته با حدود 1 درصد افزایش همراه بود.
  در حال حاضر برخی معتقدند احتمال کاهش تولید نفت بوسیله اوپک همچنان باعث افزایش بهای طلای سیاه خواهد شد.
  خبرگزاری رویترز همچنین در مطلبی به بهای طلا اشاره کرد. تقویت ارزش دلار و همینطور احتمال افزایش نرخ بهره تا پایان سال جاری میلادی بوسیله بانک مرکزی آمریکا باعث کاهش بهای طلا شد.
  ارزش دلار در برابر 6 سبد ارزی معتبر جهانی با 0.4 درصد افزایش همراه بود. بهای هر اونس طلای موسوم به اسپات با 0.3 درصد کاهش به 1254.26 دلار رسید. بهای هر اونس طلای آمریکا نیز با 0.2 درصد کاهش به 1255.50 دلار رسید.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار