رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 6 December
 • مازندرانی‌ ها فردا میزبان دو شهید تازه تفحص ‌شده هستند.

  به گزارش عصرساري، سرهنگ رضایی، مسئول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه دو شهید به تازگی در مناطق عملیاتی چیلات دهلران و خرمال مورد تفحص قرار گرفتند، گفت: پیکرهای پاک این دو شهید بزرگوار فردا 19 مهر همزمان با هشتمین روز ماه محرم به مازندران انتقال داده می ‌شوند.

  سرهنگ رضایی با بیان اینکه این شناسایی از طریق DNA انجام شده است، افزود: این دو شهید متعلق به شهرهای نکا و بابل هستند و زمان تشییع پیکرهای پاک آن ها هنوز مشخص نشده است.

  مسئول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران با اعلام اسامی دو شهید، گفت: بسیجی شهید محمدتقی رسولیان شیادهی فرزند رمضانعلی متولد 1345 شهرستان بابل اعزامی از لشکر 25 کربلا مازندران در تاریخ 6 اسفند 62 در منطقه عملیاتی والفجر6 به درجه شهادت نائل آمد.

  سرهنگ رضایی افزود: ارتشی شهید رمضان موسی ‌نژاد گل ‌چالی متولد 1339 فرزند جلیل از شهرستان نکا اعزامی از لشکر77 خراسان در سال 62 در درگیری با دشمن در منطقه عملیاتی خرمال به درجه شهادت نائل آمد.

  مسئول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه مراسم وداع با دو شهید بزرگوار فردا شب در شهرهای بابل و نکا برگزار می ‌شود، گفت: جزئیات مراسم تشییع و وداع با دو شهید تازه شناسایی شده متعاقباً اعلام می‌ شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار