رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 11 November
 • فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: گشترش نیروی انتظامی به جز کمک مردم محقق نخواهد شد.

  به گزارش عصرساري، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مراسم هم‌اندیشی و پاسداشت از برترین‌های مکنا و خيرين امنیت ساز که امروز (یکشنبه) در سالن فجر ستاد مرکزی ناجا برگزار شد، اظهار داشت: گسترش نیروی انتظامی و امنیت مردم به جز کمک مردم محقق نخواهد شد و سالیان دراز طول خواهد کشید.

  وی گفت: نیروی انتظامی امروزه بیش از 6 هزار مقر ثابت اعم از پاسگاه‌های مرزی و کلانتری دارد که در اين آمار محلات سیار در نظر گرفته نشده است.
  فرمانده نیروی انتظامی گفت: طرح مکنا از سال‌های گذشته شروع و اثرات مثبت خوبی داشته است، امروز هم در اقدامی به نمایندگی از خیرین امنیت‌ساز و کسانی که در ایجاد نظم و امنیت تأثیرگذار بوده و اقدامات شایسته‌ای را در اجرای این طرح به انجام رسانده‌اند، تقدیر و تشکر می‌شود.
  وی بیان کرد: در دیدار فرماندهان ناجا با مقام معظم رهبری در 19 اردیبهشت امسال، ایشان فرمودند: یک مسئله مهم کمک به مردم است، آحاد مردم می‌توانند به عنوان پشتیان قابل اعتمادکمک کنند، از مردم درخواست می‌کنم که با این تفکر به نیروی انتظامی نگاه کنند، مردم توجه کنند که نیروی انتظامی فرزندان شما هستند و مردم هرچه می‌توانند باید کمک کنند.
  سردار اشتری تأکید کرد:‌ هرجا که حضور مردم تأثیرداشته، آنان حاضر شده و گره‌‌گشا بوده‌اند و ما نیز امروزه از این بعد این همایش را برگزار کرده‌ایم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار