رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
 • عضو جبهه یکتا گفت: فعلا اولویت ما با ریاست جمهوری است و پس از مشخص شدن سازوكار انتخابات ریاست جمهوری به موضوع انتخابات شوراها خواهيم پرداخت.

  به گزارش عصرساري، سیدمحمد حسینی عضو جبهه یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی(یکتا)، با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی این جبهه اظهار داشت: در حال تدوین برنامه‌ای جامع در حوزه هاى مختلف برای کاهش مشکلات کشور و بهبود وضعیت معیشت مردم دردولت دوازدهم هستيم تامشخص شودچه وظايف،اولويت‌ها و مأموريت‌هايى برعهده دولت بعدى است.

  وى افزود: در همین‌باره، جلسات شورای مرکزی جبهه یکتا به طور هفتگی و منظم برگزار می‌شود. جبهه یکتا افرادی را به عنوان گزینه انتخابات ریاست جمهوری مدنظر دارد تا به مردم و نيروهاى ارزشی و ولایی معرفی کند.

  حسینی تأکید کرد: اميدواريم در نهایت با تفاهم و توافق با دیگر گروه‌های اصولگرایی، به جمع‌بندی و گزينه واحد برسيم. اكنون درحال بررسى و ارزيابى چهره ها براى كانديداتوری و ورود به انتخابات و تشریح اولویت‌های دولت آینده هستيم در عین حال رایزنی با دیگر افراد و تشکل‌های موثر اصولگرایی را پیگیری خواهیم کرد.

  وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دهم درباره برنامه جبهه یکتا برای انتخابات شوراهای شهر گفت: فعلا اولویت ما با ریاست جمهوری است. پس از مشخص شدن سازوكار انتخابات ریاست جمهوری به موضوع انتخابات شوراها خواهيم پرداخت كه اين انتخابات هم اهميت خاص خود را دارد.

  اين استاد دانشگاه تهران همچنین درباره برنامه این جبهه برای دیدار با جامعه روحانیت مبارز اظهار داست: برخی اعضاء جبهه یکتا به طور فردی با آیت‌الله موحدی کرمانی وديگر علماء دیدارهایی داشته‌اند اما به عنوان جبهه یکتا و طرح ديدگاه‌های مجموعه و پيشنهادات هنوز اقدام نكرده ايم .البته در آینده با حضرات آیات موحدی کرمانی و محمد یزدی و ديگربزرگان دیدار و تبادل نظرخواهیم داشت.

  وی با اشاره به اینکه زمينه تحول دركشورفراهم هست ومردم انتظاردارند، خاطر نشان کرد: فعالان سياسی و دلسوزان انقلاب دراين مقطع تاريخی به بهترين وجه و به دور از هيجانات و تعصبات مسئوليت خطير خود را ايفا کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار