رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر حمایت مسئولان استانی از بنیاد مهدویت مازندران، تصریح کرد: یکی از مبانی مهم فرهنگی و سیاسی ما تبیین مهدویت در جامعه است و مسئولان نباید از این امر غافل شوند.

  به گزارش عصرساري، حجت‌السلام حسین نصوری مسئول بنیاد فرهنگی، پژوهشی مهدویت مازندران در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، با اشاره به ضرورت تبیین، تبلیغ و ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه، گفت: موج عظيم اسلام‌خواهي در جهان و گرايش روزافزون جهانيان به اين دين که موجب هراس و وحشت سردمداران کليسا و دولت‌‌هاي غربي شده، نقشي اساسي در اقبال به انديشه مهدويت دارد.
  وی در تشریح برنامه های بنیاد مهدویت استان، اظهار کرد: در 6ماه ابتدای سال بیش از 500گواهینامه به شرکت‌کنندگان در دوره‌های آموزشی بنیاد مهدویت مازندران داده شد.
  نصوری با تاکید بر ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه، تصریح کرد: همایش‌های مختلفی ویژه بانوان و کودکان جهت ترویج فرهنگ مهدویت در نسل‌های آینده برگزار شد.
  مسئول بنیاد فرهنگی، پژوهشی مهدویت مازندران با بیان اینکه مهدیه‌های استان ظرفیت مناسبی برای اهداف این بنیاد است، خاطرنشان کرد: بیش از 18 هزار نفر در استان توسط بنیاد مهدویت آموزش دیدند.
  وی با تاکید بر سرمایه‌گذاری در سنین پایین‌تر، اظهار کرد: اولین دوره تربیت مربی ویژه مربیان مهد‌های کودک در استان برگزار می‌شود.

  b35a5483
  آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در این نشست، گفت: از قرآن کریم چنین بر می‌آید که امامت، واقعیتی است که جهان لحظه‌ای بدون آن نمی‌تواند باقی بماند و تا انسانی روی زمین است وجود چنین امامی ضروری است، بنابراین وجود امام معصوم در عصر ما نیز امر مسلّم و غیر قابل تردید است.
  وی با بیان اینکه اندیشه مهدویت به دلیل دارا بودن ویژگی¬های منحصر به فرد بسیار، یكی از توانمندترین عوامل رشد جامعه دینی ما است، اظهار کرد: طرح درست و گسترش این فرهنگ نورانی در جامعه، باعث رشد، بالندگی هر چه بیشتر جامعه و حفظ آن از فرو غلتیدن در فسادها و تباهی‌ها است.
  نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر حمایت مسئولان استانی از بنیاد مهدویت مازندران، تصریح کرد: یکی از مبانی مهم فرهنگی و سیاسی ما تبیین مهدویت در جامعه است و مسئولان نباید از این امر غافل شوند.

  b35a5487 b35a5499

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار