رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 16 December
 • کافی است در نیمه شب ها سری به خیابان های فرهنگ و قارن ساری بزنید می بینید محل جولان دختران و پسران خودرو سور و کورس این دختران و پسران حواشی هم به دنبال دارد.

  به گزارش عصرساري، کافی است در نیمه شب ها سری به خیابان های فرهنگ و قارن ساری بزنید می بینید محل جولان دختران و پسران خودرو سور و کورس این دختران و پسران حواشی هم به دنبال دارد که از جمله آن میتوان تصادف های حادثه ساز اشاره کرد.

  در بررسی میدانی یکی از خبرنگاران  چند دلیل برای این حرکت غیر معقول و ناخوشایند وجود دارد که از جمله آن شرب خمر جوانان ، جذب پسران از سوی دختران برای برقراری ارتباطات نامشروع  با پوشش نامناسب و آرایش های غلیظ ، نبود پلیس در نیمه شب فرصتی را برای ابراز ظهور جوانان متخلف فراهم می سازد.

  این در حالی است که به گفته برخی از اهالی و ساکنان این خیابان ها از بی توجهی مسئولان در برخورد با این متخلفان در این ساعات شب انتقاد کردند و خواستار برخورد جدی مسئولان امر شدند.

  به گفته یک شاهد عینی در طول هفته بر اثر این کورس‌های شبانه دختران و پسران خودروسوار بیش ده مورد تصادف رخ داده که به دلیل تخلف طرفین، با رضایت توافقی و بدون فراخوان کردن  پلیس متخلفان متواری می‌شوند.

  منبع: اصلاح پرس

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار