رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Monday 16 December
 • لبخند زيبا منعكس كننده احساس درونی، اعتماد بنفس و جذابيت افراد است لذا ميزان تقاضا در رابطه با دندانپزشكی زيبايی نيز بسيار فراگير شده است.

  به گزارش عصرساري، شیلا امامیه عضو کمیته اجرایی شانزدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی ایران؛ با اشاره به این که با پيشرفت علم و ابداع روشهاي ساده تر و محافظه كارانه تر ميتوان زيبايی دندانها را به خوبي تامين نمود، اظهار داشت : امروزه شاهد هستيم كه افراد جوان جامعه، بصورت وسواس گونه خواستار تغيير در دندانهاي سالم و زيباي خود، همگام با مسائلي مانند مد روز هستند و اين مسأله باعث شده كه اكثريت خواستار داشتن دندانهاي درشت و بيش از حد سفيد باشند كه به زعم دندانپزشكان منطبق با اصول زيبايي نیست.

  وی ادامه داد:  به رغم اين حقيقت كه مسائل اقتصادي در همه امور از جمله مسائل پزشكي سايه انداخته است اما در كشور ما وجدان كاري باعث شده دندانپزشكان با اولويت قرار دادن سلامت بيمار، طرح درمان را برمبناي شرايط و درنظرگرفت صلاحديد بيمار تنظيم نمايند.
  این متخصص ترمیمی و زیبایی و عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی عنوان کرد:در اين راستا همواره هدف انجمن متخصصين ترميمي و زيبايي آموزش روشهاي پيشگيري از پوسيدگي وتخريب ساختار دنداني، آموزش بهداشت و ترويج روشهاي محافظه كارانه تر زيبايي بوده است.
  وی یادآور شد: شانزدهمين كنگره ساليانه انجمن متخصصين ترميمي و زيبايي با شعار ” علم و هنر در خدمت سلامت و كرامت بيماران” و با همت انجمن متخصصين ترميمي و زيبايي و دانشكده دندانپزشكي شهيد بهشتي در تاريخ 4 الی 7 آبان در هتل الپيك تهران و در راستاي بازنگري مسائل پيشگيرانه از آسيبهاي دنداني ، ارتقا سلامت دندانها و زيبايي با هدف تكريم بيماران برگزار خواهد شد تا دندانپزشكان با بهترين و به روزترين و مناسبترين روشهاي درماني بر مبناي شرايط بيمار آشنا شوند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار