رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 6 December
 • عضو هیئت رئیسه مجلس معتقد است؛ دلیلی برای غیرعلنی شدن جلسه پاسخگویی وزیر امور خارجه درباره برجام وجود ندارد.

  به گزارش عصرساري، “اکبر رنجبرزاده” عضو هیئت رئیسه مجلس، با بیان اینکه محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در جلسه علنی روز یکشنبه حضور خواهد یافت، گفت: این جلسه به منظور پاسخگویی وزیر به سوالات نمایندگان پیرامون اجرای برجام است.

  وی ادامه داد: سوالات نمایندگان بیشتر در مورد آن است که بدانند در کدام قسمت‌های برجام طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرده و اقدامات دیپلماسی ما در این رابطه چه بوده است.

  نماینده مردم اسدآباد در مجلس تصریح کرد: وزیر امورخارجه کشورمان هم پیش از این اعلام کرده بود که طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرده و موفقیتی حاصل نشده است.

  رنجبرزاده با اشاره به اینکه جمع‌بندی‌ ما هم از اجرای برجام منفی نیست، بیان داشت: همین میزان که چهره آمریکا در دنیا نشان داده شود، برای ما قدم بزرگی است.

  عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید براینکه بعید می‌دانم جلسه روز یکشنبه به صورت غیرعلنی برگزار شود، گفت: موضوع غیرعلنی در بحث برجام وجود ندارد، ملت ما باید در جریان تمام مسائل قرار بگیرند.

  وی همچنین در ارتباط با ارائه گزارش 6 ماهه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیرامون اجرای برجام به هیئت رئیسه هم خاطرنشان کرد: تاکنون گزارشی در این مورد به ما تحویل داده نشده است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار