رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۸ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 6 December
 • دهمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم کارکنان راه‌آهن ایران در ساری آغاز به کار کرد

  به گزارش عصرساري، دهمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه کارکنان راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور 240نفر از سراسر کشور در ساری آغاز شد.

  علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، در این آئین افتتاحیه این مسابقات، گفت: قرآن کتاب هدایت برای انسان‌ها است و برای انتخاب بهترین زندگی که سعادت جاودانه در پرتو آن تحقق می‌یابد.

  وی با اشاره به اینکه قرآن ما را به صلح، همدلی و آزادی دعوت می‌کند، اظهار کرد: حیات طیبه در پرتو عمل به رهنمود‌های قرآن شکل می‌گیرد چون قرآن روش درست زندگی کردن را به انسان می‌آموزد.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران زندگی قرآنی توام با عمل به دستورات قرآن را لازمه داشتن آسایش و آرامش واقعی در زندگی دانست و خاطرنشان کرد: مردمی که اینگونه زندگی می‌کنند دارای اطمینان خاطر و آسایش خواهند بود و سعادت جاودانه‌ای خواهند داشت.

  یوسنی ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، تصریح کرد: : مازندران یکی از قطب‌های مهم کشور در تولید محصولات کشاورزی در کشور است و با دارا بودن جنگل و ساحل زیبا در جذب گردشگر فعال است.

  وی در پایان با بیان اینکه همه ما باید با قرآن آشنایی داشته باشیم، گفت: اهمیت برگزاری مسابقات قرآنی به گونه‌ای است که می‌تواند گرایش جوانان را بسوی قرآن و مسائل دینی افزایش دهد و استفاده از این ظرفیت‌ها  اثرات مثبتی در جامعه خواهد داشت.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار