رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
 • نماینده ولی فقیه در مازندران در تشریح شاخصه‌های دولت اسلامی، گفت: دولت باید خدمت‌گذار مردم و پیرو مکتب انقلاب و اسلام باشد.

  به گزارش عصرساري، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساری، با اشاره به نعمت‌های خدادادی و ظرفیت صنعتی و کشاورزی بالای مازندران، اظهار کرد: دشمنان نظام لحظه‌ای از افکار پلید خود دست برنمی‌دارند، پس دولت ما نیز نباید منتظر تغییر سیاست‌های آنها باشند.

  وی خواستار پرداخت به‌موقع مطالبات گندم‌کاران مازندران شد و افزود: هنوز بخشی از مطالبات گندم‌کاران استان برای فروش گندم پرداخت‌نشده است که باید  برای پرداخت حق این زحمت‌کشان برنامه‌ریزی شود.

  نماینده ولی فقیه در مازندران به هفته دولت اشاره کرد و گفت: این ایام فرصت مناسبی است تا دولت گزارشی از عملکرد سالانه خود را ارائه دهد.

  طبرسی در تشریح شاخصه‌های دولت اسلامی، بیان کرد: دولت باید خدمت‌گذار مردم و پیرو مکتب انقلاب و اسلام باشد.

  وی با تاکید بر لزوم انجام نقد منصفانه، خاطرنشان کرد: انتقاد، از سر دلسوزی برای انقلاب و نظام باشد و نباید موجب تخریب شود.

  امام جمعه ساری در ادامه خواستار بیان شفاف نتایج برجام و مسائلی که در آن گذشت برای مردم شد و اضافه کرد: نتایج برجام باید برای مردم بازگو و شفاف‌سازی شود زیرا دولت با همه تبلیغات نتوانسته آن را به‌درستی تبیین کند و باید در این زمینه برنامه‌ریزی شود.

  طبرسی در پایان با تبریک به مدال‌آوران المپیک ریو، گفت: به‌رغم همه ناداوری‌ها، ایران در این مسابقات خوب ظاهر شد و باید از این قهرمانان ملی حمایت شود تا این مدال‌ها تکرار و حتی بیشتر شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار