رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
  • شنبه 30 می 2015 - 12:23
  • کد خبر : 5929
  • فرهنگی
  • چاپ خبر : آیت الله طبرسی: كشتی انقلاب به‎دست مقام معظم رهبری هدايت می‌شود/داعش بداند ايران عربستان نيست

  نمایند ولی فقیه در استان مازندران گفت: بیداری اسلامی در جهان در حال فراگیر شدن است و دشمن نمی‌تواند این حرکت ارزنده را خنثی کند و روز به روز بر تعداد لشکریان اسلام اضافه می‌شود.

  به گزارش علویون؛ آیت‌الله نورالله طبرسی نمایند ولی فقیه در استان مازندران در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان ساری، با اشاره به زمزمه‌های حضور داعش در ۵۰ کیلومتری مرزهای کشور افزود: داعش بداند که ایران عربستان نیست و با کوچک‌ترین تحرکی بر ضد انقلاب اسلامی بساط آن‌ها را جمع و نامی از آن‌ها در تاریخ باقی نمی‌ماند.

  وی در ادامه به سخنان رهبر انقلاب در جمع نمایندگان در ارتباط با مذاکرات هسته‌ای و اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: دشمن تلاش دارد که ایران اسلامی را با استفاده از تحریم و تهدید خسته کند و این در حالی است که ملت ایران از سال ۵۷ تاکنون بر سر عهدی که با امام خمینی (ره) بسته‌اند ایستاده‌اند.

  خطیب جمعه مرکز مازندران با اعلام اینکه ایران اسلامی تلاش دارد با استفاده از توان داخلی به فناوری‌های روز دنیا دسترسی پیدا کند و در مسئله هسته‌ای جوانان انقلابی ایران ورود بسیار خوبی داشتند، اظهار کرد: دشمن با تهدید و تحریم تلاش دارد مانع پیشرفت کشور شود که خوشبختانه تاکنون در این مسیر ناکام بوده است.

  طبرسی داعش را حیوانات آدم‌نمایی خواند که استکبار برای مبارزه با مسلمانان آن را تربیت کرده است، تصریح کرد: ایجاد وهابیت و داعش در جهان برای مقابله با بیداری اسلامی بود که یهودیان با تربیت این افراد تلاش دارند که اسلام را در جهان خشن معرفی کنند.

  نمایند ولی فقیه در مازندران با اعلام اینکه در حال حاضر نیز مقام معظم رهبری کشتی انقلاب اسلامی را به خوبی هدایت می‌کند، گفت: بیداری اسلامی در جهان در حال فراگیر شدن است و دشمن نمی‌تواند این حرکت ارزنده را خنثی کند و روز به روز بر تعداد لشگریان اسلام اضافه می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه مردم ایران با تحریم و تهدید دست از اسلام نمی‌کشد، افزود: ظرفیت اقتصادی کشور برای رفع تنگناهای اقتصادی باید استفاده کرد.

  طبرسی در پایان به اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف علیه السلام) برای مبارزه با دشمنان اشاره کرد و گفت: این نام‌آوران از ابتدای انقلاب در کشور فعالیت موثری داشته و دارند و بسیاری از تهدیدات داخلی و خارجی کشور را با درایت و بدون کوچک‌ترین فشاری به کشور دفع کردند.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار