رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۳ رجب ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 20 March
 • نماینده ولی فقیه در مازندران امنیت کشور را از برکت تیزبینی نیروهای مسلح دانست و گفت: امنیت نظام وابسته به فرماندهی کل قوا و اخلاص نیروهای مسلح ما قابل قیاس با کشورهای منطقه نیست.

  به گزارش عصرساري،آیت‌الله نورالله طبرسی در دیدار با مدیران یگان‌های وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مازندران، گفت:  در اسلام جنگ نداریم زیرا جنگ از آن انسان‌های بی‌منطق است.

  وی با اشاره دستورات دین مبین اسلام در ارتباط با دفاع از کشور اسلامی، اظهار کرد: جنگ‌ها با مقاصد فساد و استعماری پیش می‌آید که در اسلام این منطق غلط و حرام است.

  B35A0102

  نماینده ولی‌فقیه در استان با تأکید بر توانایی‌های نیروهای مسلح ایران اسلامی، خاطرنشان کرد: دشمن در ابتدای انقلاب به ناتوانی خود در کودتای داخلی پی برد و دست به دامن بعثی‌ها شد اما ایمان مردمان ما زیر سایه امامت ولی زمان این نقشه‌ها را  ناکام گذاشت.

  طبرسی با بیان اینکه در رفع و دفع اولویت با دفع است، تصریح کرد: در 8سال دفاع مقدس ایران اسلامی بدون هیچ کمک خارجی و تنها به پشتوانه ولایت امام خمینی(ره) سربلند شد و ذره‌ای‌ از خاک خود را به دشمن نداد.

  وی امنیت کشور را از برکت تیزبینی نیروهای مسلح دانست و گفت: امنیت نظام وابسته به فرماندهی کل قوا و اخلاص نیروهای مسلح ما قابل قیاس با کشورهای منطقه نیست.

  نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به دسیسه‌های دشمنان نظام، اظهار کرد: دشمنان اسلام 37 سال هر ترفندی را برای براندازی جمهوری اسلامی ایران به کاربردند اما به‌جایی نرسیدند.

  وی در پایان به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت : اقتصاد مقاومتی یک مقوله‌ی دفاعی است زیرا اگر تولید داخلی غنی شود، قطع احتیاج از بیگانه می‌شود و راه‌های نفوذ را مسدود می‌کند.

  در ابتدای این دیدار حمید دیانی مقام ارشد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مازندران گزارش فعالیت های وزارت دفاع در استان را ارائه کرد.

  B35A0108 B35A0112

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار