رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • رئیس سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی مرکز کارتن خواب‌ها در شرق تهران خبرداد.   به گزارش علویون؛ همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به شناسایی و جمع‌آوری کودکان خیابانی، متکدیان ، بی خانمانها و کارتن خواب‌ها، گفت: سازمان بهزیستی کشور در نیمه اول امسال بیش از 2 هزار و 500 نفر از […]

  رئیس سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی مرکز کارتن خواب‌ها در شرق تهران خبرداد.

   

  به گزارش علویون؛ همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به شناسایی و جمع‌آوری کودکان خیابانی، متکدیان ، بی خانمانها و کارتن خواب‌ها، گفت: سازمان بهزیستی کشور در نیمه اول امسال بیش از 2 هزار و 500 نفر از این افراد را شناسایی و ساماندهی کرده، که این رقم نسبت به سنوات گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

  وی با تاکید بر اینکه تعداد زنان کارتن خواب رو به افزایش است ، ادامه داد: سازمان بهزیستی در بحث جمع آوری کارتن خواب‌ها چه در بخش زنان و مردان اقداماتی مفیدی را با کمک دستگاه‌های همچون نیروی انتظامی، شهرداری و قوه قضائیه انجام داده است .

  وی تصریح کرد: در مرحله اول پس از جمع آوری آزمایش های مخصوصی از این افراد  انجام می شود، و پس از معاینات پزشکی افرادی که بیماری ندارند به مراکز نگهداری و مابقی به مراکز ویژه ای فرستاده شده و برای مدتی قرنطینه می شوند.

  هاشمی افزود: سازمان بهزیستی کشور در نظر دارد مرکز ساماندهی کارتن خوابها را در شرق تهران راه اندازی نماید که این مرکز مجموعه ایی تخصصی بوده و می تواند سازمان را در ارائه خدمات یاری دهد .

  رئیس سازمان بهزیستی کشور  با اشاره به توانمندسازی متکدیان خاطر نشان کرد: سازمان بهزیستی کشور برنامه های ویژه ای اعم از آموزش، حرفه آموزی، تحصیل در نهضت سوادآموزی و….برای توانمند سازی متکدیان خیابانی در نظر گرفته است .
  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار