رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۲ آذر ۱۳۹۸
 • الجمعة ۲۴ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Friday 22 November
 • تروریست های داعش تصویری از یکی از اعضای خود منتشر کردند که می توان آن را به عنوان تر و تمیزترین تکفیری جهان معرفی کرد. تصاویر تروریست ها در دو هفته اخیر نشان می دهد که آنها درحال پوست اندازی هستند و دیگر از لباس ها و ظاهر کهنه و خاک آلود خبری نیست.   […]

  تروریست های داعش تصویری از یکی از اعضای خود منتشر کردند که می توان آن را به عنوان تر و تمیزترین تکفیری جهان معرفی کرد. تصاویر تروریست ها در دو هفته اخیر نشان می دهد که آنها درحال پوست اندازی هستند و دیگر از لباس ها و ظاهر کهنه و خاک آلود خبری نیست.

   

  به گزارش علویون؛ پس از تغییراتی که در دو هفته اخیر در ظاهر و پوشش تکفیری های داعش دیده می شود، امروز تکفیری ها تصویری از اعضای جدید خود منتشر کردند که بطور کلی با تصاویر قبل از 2015 تفاوت دارد.

  داعش مدل 2015 انگلیسی

   

  طی دو هفته اخیر، در تصاویر منتشر شده در صفحات داعش، می توان تغییراتی را مشاهده کرد که نشان می دهد پشتیبانی های جدی حامیانشان از آنها نه تنها ادامه دارد، بلکه بطور چشمگیری افزایش نیز یافته است.

  در تصاویر چند روز اخیر، تروریست های داعش سلاح های کاملا نو و جدید در دست دارند و حتی از لباس های سنتی و کهنه و متفرقه نیز دیگر خبری نیست و هر گروه، به فراخور جایگاه و ماموریتش، از پوششی ویژه و حرفه ای با تمام جزئیات و امکانات بهره می برد.

  اسلحه جدید داعش

  تکفیری های تمیز کنار خبرنگار آلمانی

  تکفیری ها با لباس نو کنار خبرنگار آلمانی

  یگان ویژه تکفیری ها

  یگان ویژه دستگیری خلبان اردنی با لباس ویژه

  لباس نو داعش

  یگان ویژه کشتار با لباس ویژه

  خلبان اردنی در دست یگان ویژه داعش

  یگان ویژه انتقال خلبان اردنی با خودرو و پوشش ویژه

  لباس نو پلیس داعش

   

  همانطور که اغلب سلاح های جدید تروریست ها، همانند موشک های دوش پرتاب استینگر، مختص ارتش امریکاست و نمی توان آنها را در پادگان های عراق و سوریه و در میان غنائم جنگی داعش پیدا کرد، لباس ها و پوشش آنها نیز در پادگان های عراق و سوریه یافت نمی شود و شباهت زیادی به پوشش نیروهای ویژه یک همسایه شمالی عراق و نیز، نظامیان رژیم صهیونیستی دارد.

  هفته پیش داعش تصاویری از یگان ویژه ضربت خود در رقه را منتشر کرد که پوشش آنها از تمام لوازم و تجهیزات جدید مخصوص نیروهای ویژه ضد شورش امریکا برخوردار بود.

   

  پوشش و ظاهر تکفیری ها تاپیش از این به گونه ای بود که شخصیت های وحشتناک سینمایی را برای نوجوانان تداعی می کرد و چندی پیش، یک کاربر نوجوان با استناد به عکس یک تکفیری در موصل، ادعا کرد که هاگرید، استاد هری پاتر نیز به داعش پیوسته است.

  هاگرید تکفیری شد

  عکس یادگاری تکفیری ها

   

  منبع: شبکه خبر

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار