رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 26 May
 • دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین استاد حسین انصاریان با صدور بیانیه‌ای، انتشار اخباری در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را نادرست خواند.   به گزارش علویون از خبرگزاری اهل بیت علیهم السلام؛ دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین استاد حسین انصاریان با صدور بیانیه‌ای، انتشار اخباری در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را نادرست خواند. در این بیانیه آمده است: […]

  دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین استاد حسین انصاریان با صدور بیانیه‌ای، انتشار اخباری در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را نادرست خواند.

   

  به گزارش علویون از خبرگزاری اهل بیت علیهم السلام؛ دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین استاد حسین انصاریان با صدور بیانیه‌ای، انتشار اخباری در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را نادرست خواند.

  در این بیانیه آمده است:

  هو الصادق

  از آنجایی که برخی رسانه‌های گروهی و شبکه‌های اجتماعی مطالبی را از قول دانشمند محترم استاد حسین انصاریان منتشر نموده‌اند و بعضا دقت کافی در نقل قول از ایشان را ننموده و خصوصا با انتخاب تیترهای گزینشی و مغایر با شئون، موجب برداشت‌های نا‌مناسب و غیر صحیح شده است با توجه به لزوم رعایت و دقت بیشتر در تنظیم اخبار و انتخاب تیتر، این دفتر ضمن دعوت از اصحاب محترم رسانه و فعالان شبکه‌های اجتماعی به رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای در گزینش تیتر‌ها و نقل مطالب از چهره‌های فرهنگی مورد وثوق مردم، از علاقمندان و دنبال کنندگان مباحث اعتقادی، اخلاقی و اجتماعی حضرت استاد انصاریان می‌خواهد تا مطالب و اظهارات ایشان را صرفا از سایت رسمی استاد به نشانی: www. erfan. ir و یا خبرگزاری‌های رسمی و معتبر کشور دنبال کنند.

  از خداوند متعال توفیق و سربلندی روز افزون تمامی مردم مومن و حقیقت طلب و همه مشتاقان علوم و معارف اهل البیت (علیهم السلام) را مسئلت داریم.

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار