رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۸ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 31 May
 • نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی شهروندان ساری و میاندورود را به شرکت پر شور در راهپیمایی روز قدس فرا خواند.

  به گزارش عصرساري، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی شهروندان ساری و میاندورود را به شرکت پر شور در راهپیمایی روز قدس فراخواند متن کامل پیام دامادی به شرح زیر است.
  بسم الله الرحمن الرحيم
  قدس؛ بفرموده امام راحل (ره): «پاره تن اسلام است» و برای همیشه تاریخ پاره تن اسلام باقی خواهد ماند. تأکید بر اهمیت این روز در سخنان امام(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) بیانگر تکلیف مظلومان در برابر مستکبران است.
  در این روز پرشکوه که جلوه وحدت همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان است، هم‌پیمان با یکدیگر، فریاد حمایت از ملت ستمدیده فلسطین سر می‌دهیم و در ماه میهمانی خدا با خالق خویش پیمان می‌بندیم که دست از یاری مظلومان برنخواهیم داشت تا روزی که این سرزمین مقدس از لوث وجود اشغالگران پاک شده و بر گلدسته‌های مسجدالاقصی اذان آزادی طنین‌افکن شود.
  از همه برادران و خواهرانم دعوت می‌نمایم همچون همیشه که حضوری پرشور در تمامی عرصه‌ها داشته‌اند این بار نیز با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آرمان های تزلزل ناپذیرمان مهر تایید بزنند.
  محمد دامادی
  نماینده مردم شریف ساری و میاندورود

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار