رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 25 May
 • عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اشتغال زائی مهمترین محور فعالیت مجمع نمایندگان مازندران است، اظهار کرد: مطالبات کارگران و بازنشستگان را با قدرت در مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌کنیم.

  به گزارش عصرساري، جلسه هیات اجرائی خانه کارگر استان مازندران با حضور علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود، عبدالله رضیان و سید علی ادیانی منتخبین مردم قائم شهر  ، سوادکوه و جویبار  عصر دیروز برگزار شد.

  در این نشست یوسف‌نژاد عضو هيأت رئيسه مجلس شوراى اسلامى، گفت :  از تمام مشکلات کارگری در مازندران اطلاع کافی دارم و تلاش می کنیم این مشکلات کاهش یابد.

  یوسف‌نژاد که یکی از اعضای هیات اجرائی خانه کارگر مازندران به حساب می آید، افزود: فراکسیون کارگری با محوریت آقای محجوب در مجلس دهم راه اندازی شده است.

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از هر اقدام موثری که بتواند موجب ایجاد اشتغال در مازندران شود حمایت خواهیم کرد.

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اشتغال زائی مهمترین محور فعالیت مجمع نمایندگان مازندران است، اظهار کرد: مطالبات کارگران و بازنشستگان را با قدرت در مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌کنیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار