رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۲۳ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 21 November
 • مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان تهران از اجرای طرح تعزیراتی برای برخورد با قاچاقچیان و فروشندگان دارو از شنبه خبر داد.

  به گزارش عصرساري، علی‌اکبر حقانی مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: بنا به ضرورت و دستور ریاست سازمان تعزیرات، طرح عملیاتی مشترک تعزیرات استان تهران با دستگاه نظارتی تحت عنوان مبارزه با قاچاق کالا و سلامت جامعه پس از تصویب از شنبه اجرایی می‌شود.

  وی افزود: با استقرار پایگاه ثابت بازرسان دستگاه‌های نظارتی همچون قاضی دادسرا، بازرسی گمرک، رئیس شعبه تعزیرات در این پایگاه در 2 شیفت در قالب 10 اکیپ از ساعت 10 تا 15 و 15 تا  20 در آماده‌باش هستند و 10 دستگاه نیسان برای انتقال کالای قاچاق مکشوفه در محل است.

  حقانی بیان داشت: با راه‌اندازی سامانه تلفنی 135 از شهروندان  درخواست می‌کنیم در صورت گزارش و هرگونه شکایت در خصوص داروهای قاچاق و مکمل‌های دارویی مراتب  را به  تعزیرات اعلام کنند تا در اسرع وقت به شکایت آنها رسیدگی شود.

  مسئول روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: در این طرح با تخلفات عرضه داروی قاچاق، مکمل‌های دارویی و عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی، غیر بهداشتی و قاچاق برخورد قاطع خواهد شد.

  وی بیان کرد: با اجرای طرح عملیاتی پاکسازی خیابان ناصر خسرو و کوچه مروی با مشکل کمبود دارو مواجه نمی‌شویم و دولت محترم بایستی نسبت به تامین دارو که نیاز جامعه است اقدام کند.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار