رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 10 December
 • رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران که به نمایندگی از کشورمان در سمینار جهانی این رشته در کشور چین تایپه شرکت کرده بود با استقبال اعضای هیات رئیسه تیراندازی با کمان به شهرستان ساری بازگشت.

  به گزارش عصرساري،حسین فرهادی رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران که به نمایندگی از کشورمان در سمینار جهانی این رشته در کشور چین تایپه شرکت کرده بود عصر دیروز با استقبال اعضای هیات رئیسه تیراندازی با کمان به شهرستان ساری بازگشت.

  در حاشیه این مراسم حسین فرهادی رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگاران عنوان داشت: این سمینار جهانی با شرکت 35نفر از 15کشور در چین تایپه برگزار شد.

  حسین فرهادی با بیان اینکه این سمینار در سه بخش مدیریتی، فنی و کارگاهی برگزار شد، گفت: هرساله فدراسیون جهانی با حضور  کشورهای مختلف در راستای ارتقای سطح فنی و توجیه قوانین و اصول جدید اینچنین سمینارهایی را با حضور کشورهای پیشرفته و در حال رشد تیراندازی با کمان برگزار می‌کند.

  وی در ادامه افزود: با توجه به سرعت رشد و  فعالیت‌های مناسب هیات تیراندازی با کمان مازندران به نمایندگی از کشورمان در این سمینار شرکت داشتم.

  رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران ضمن تشریح دستاوردهای این سفر اظهار داشت: شرکت در چنین سمینارهایی با توجه به حضور مدرسین تراز اول و کشورهای پیشتاز در رشته تیراندازی با کمان در روند رشد این رشته بسیار موثر بوده و شیوه های نوین توسعه، آموزش داده می‌شود.

  فرهادی در پایان تصریح کرد: روند توسعه رشته تیر اندازی با کمان در استان مازندران مناسب بوده که بایستی با ایجاد زیرساخت‌های مناسب و استعدادیابی صحیح در مسیر پیشرفت این رشته گام برداریم که در این راستا راه اندازی آکادمی اختصاصی تیراندازی با کمان از اولویت‌های برنامه هایمان می باشد.

  1

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار