رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
 • محمد رضا رودکی گفت: حامی مالی فدراسیون مبلغی را برای حقوق ملی پوشان به فدراسیون پرداخت کرده که خدابخش این پول را برای روسای هیات ها استانی گوشی تلفن همراه خرید.

  به گزارش عصرساري، اظهار داشت: توسط حای مالی هیچ مبلغی به حساب فدراسیون واریز نشده، حامی مالی به ما کمک می کند که بتوانیم تجهیزات خود را فراهم کنیم، آنها تاکنون مبلغ 25 میلیون تومان به حساب فدراسیون واریز کرده اند که این مبلغ قرار بود پیش از مسابقات ازبکستان بابت حقوق به ملی پوشان پرداخت شود که این امر صورت نگرفت.

  محمدرضا رودکی گفت: بعد از بررسی متوجه شدیم دبیر فدراسیون تمام مبلغی که از حامی مالی به فدراسیون واریز شده را صرف خرید گوشی تلفن همراه برای روسای هیات های استانی کرده است.

  وی افزود: به حراست وزارت ورزش و جوانان رفتم و موضوع را با آنها در میان گذاشتم، ضمن اینکه خود من تا به حال حقوقی دریافت نکرده و فقط برای کمک به خانواده جودو آمده ام و دوستانم را برای حمایت مالی در این رشته ترغیب کردم.

  محمدرضا رودکی گفت: زمان برگزاری مجمع قرار بود که گوشی های خریداری شده را به روسای هیات های استانی بدهند که قبل از آن حراست وزارت ورزش و جوانان تمام گوشی های همراه را ضبط کرد.

  روسای هیات های استانی نیاز به گوشی همراه 500 هزار تومانی ندارد، از لحاظ مالی در شرایط خوبی قرار دارند و تنها عشق و علاقه سبب فعالیت آنها در رشته جودو است و امیدوارم بتوانیم حقوق عقب افتاده ملی پوشان را بزودی پرداخت کنیم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار