رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
 • نماينده ولی فقيه و استاندار مازندران در آستانه آخرين جمعه ماه مبارك رمضان روز جهانی قدس پيام مشتركی منتشر کردند .

  به گزارش عصرساري، نماينده ولی فقيه و استاندار مازندران در آستانه آخرين جمعه ماه مبارك رمضان روز جهانی قدس پيام مشتركی منتشر کردند .

  متن اين پيام بدين شرح است :

  بسم الله الرحمن الرحيم

  روز قدس که همجوار شب قدر است، لازم است که در بین مسلمانان احیا شود و مبدا بیداری و هوشیاری آنان باشد.» امام خمينی (ره)

  روز قدس محور وحدت جهان اسلام و نمایش اتحاد امت اسلامی ، روز روشنگری ، روز تجلی عزم و اراده قوی ملت‌ها برای حل مشکل فلسطین است.

  روز جهانی قدس، روز جوش و خروش همه مسلمانان و آزادگان جهان برای نجات مسجدالاقصی و سرزمین‌های غصب شده فلسطینی از چنگال صهیونیست‌ است.

  روز قدس روزی است که مردم با حضور حماسی و پرشكوه خودآینده مردم فلسطین را رقم می زنند.

  در حاليكه دشمنان با راه ‌اندازی جنگ‌های نیابتی و کشاندن درگیری به جغرافیای جهان اسلام برای رژیم جعلی صهیونیستی حاشیه امن ساخته اند اما بدانند كه روز قدس روزهمنوايی و همصدايی امت اسلام، ملت بزرگ ايران اسلامی و مازندران ولايتمدار در تثبيت اين حقيقت مسلم است كه فلسطین همچنان مسأله اصلی و محوری جهان اسلام است.

  حقيقت آن است كه روز قدس به عنوان محور وحدت جهان اسلام و نمایش اتحاد امت اسلامی در حمایت از فلسطین مظلوم است و مهمانان ضيافت الهی در ديار ولايی و انقلابی مازندران بار ديگر با حضور پر شور خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، فرياد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سرخواهند داد و باشکوه و طراوت بیشتری نسبت به گذشته تنفر و برائت خود را از صهیونیسم و رژیم جعلی اسرائیل و حامیان و متحدان جهانی و منطقه اي اعلام می نمايد.

  اينجانبان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات يكايك شما مهمانان ضيافت الهی و گراميداشت آخرين جمعه ماه مبارك رمضان انتظار داريم همچون گذشته با پیروی از آموزه های جاودان و ماندگار امام راحل(ره) و لبیک به دعوت مقام معظم رهبری(حفظه الله) روز جهانی قدس را به روز تجلی عظمت و اقتدار مسلمانان در برابر دشمنان تبديل نموده و آزادی قدس شریف را فریاد بزنيم.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار